Neue arbeit finden. das leben ist kurz.

Arbeitsplätze

Gut bezahlter Job um dich herum
*Uklízeč/ka
5,36 €   pro Stunde
Vyrábíme především laminovací a lakovací stroje, které dodáváme do celého světa. Hledáme kolegyni do našeho týmu v Novém Městě na Moravě.
Očekáváme od Vás:
o samostatnost
o selský rozum, přirozenou zodpovědnost a chuť pracovat
o pečlivost, flexibilitu
Náplň práce:
o úklid prostor pobočky
o výdej stravy a činnosti spojené s provozem výdejny
o údržba zeleně v areálu pobočky
o podíl na řešení odpado

Nove Mesto na Morave | Kraj Vysocina | Czech Republic | Erstellt 25.04.2024, 12:28:35
ZamK;
- požadované bakalářské vzdělání v oboru chemického inženýrství nebo v příbuzném technickém oboru
- plynula znalost angličtiny (bez znalosti certifikátu)
První kontakt e-mailem;

Velke Mezirici | Kraj Vysocina | Czech Republic | Erstellt 25.04.2024, 12:27:43
PRVOTNÍ KONTATK E-MAILEM : Dubovik Anastassiya, e-mail: anastassiya.d@czechrelocate.cz

Prague | Praha, Hlavni mesto | Czech Republic | Erstellt 25.04.2024, 12:26:03
Po.adavky:
. statni ob.anstvi .eske republiky, statni ob.anstvi jineho .lenskeho statu Evropske unie nebo statni ob.anstvi statu, ktery je smluvnim statem Dohody o Evropskem hospoda.skem prostoru
. dosa.eni v.ku 18 let
. ukon.ene V. vzd.lani v magisterskem studijnim programu
. trestni bezuhonnost
. plna svepravnost
. zdravotni zp.sobilost
. prokazani zp.sobilosti seznamovat se s utajovanymi inform

Prague | Praha, Hlavni mesto | Czech Republic | Erstellt 25.04.2024, 12:26:01
KONTATK PRVOTNĚ E-MAILEM : Sorochynskyi Mykola, e-mail: sorochinskiy.n@gmail.com, 728 206 052

ŘP B.
VÝBORNÁ ZNALSOT UKRAJINŠTINY.

Ujezd | Olomoucky kraj | Czech Republic | Erstellt 25.04.2024, 12:25:06
KONTAKT - VLADISLAVA MUCHOVÁ, tel.: +420 721 777 779

Hledáme zaměstnance na pomocné administrativní práce. Pozice pro OZP.
Prosím volejte.

Prague | Praha, Hlavni mesto | Czech Republic | Erstellt 25.04.2024, 12:24:20
*Plánovač/ka výroby
993,48 €   pro Monat
Hledáme plánovače výroby, kt. bude úzce spolupracovat s oddělením výroby a obchodem.
Vaším úkolem bude plánovat procesy ve výrobě, zadávat změny v plánovacím systému a zajistit efektivní průběh výrobního procesu.
Požadujeme:
- znalost práce na PC,
- velmi dobré komunikační dovednosti,
- ochota učit se nové věci,
- zkušenosti s plánováním výhodou
Zajímavé finanční ohodnocení, dotované stravování, f

Velka Bites | Kraj Vysocina | Czech Republic | Erstellt 25.04.2024, 12:23:16
VEDOUCÍ ODBORU SOCIÁLNÍCH VĚCÍ MĚSTSKÉHO ÚŘADU
Baví Vás práce v sociální oblasti? Neváhejte se přihlásit.
MÍSTO PŮSOBENÍ:
správní obvod obce s rozšířenou působností Česká Třebová.
CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
• vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání v oblasti sociální práce, sociální politiky nebo příbuzném oboru,
• splnění předpokladů pro vznik pracovního poměru úředníka dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb.

Ceska Trebova | Pardubicky kraj | Czech Republic | Erstellt 15.04.2024, 10:23:56
VEDOUCÍ ODDĚLENÍ MAJETKU A ŠKOLSTVÍ MĚSTSKÉHO ÚŘADU
Baví Vás práce v oblasti majetkových záležitostí a školství?
Neváhejte se přihlásit.
• vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání – výhodou ekonomické, stavební nebo právní,
• splnění předpokladů pro vznik pracovního poměru úředníka dle § 4 zákona č. 312

Ceska Trebova | Pardubicky kraj | Czech Republic | Erstellt 15.04.2024, 10:23:55
Specialista pohledávek (m,ž)
874,26 €   pro Monat
komplexní řešení pohledávek interního i externího charakteru
sjednávání splátkových kalendářů a monitoring jejich dodržování
evidenci pohledávek
komunikaci s dlužníky
poskytování informací o aktuálním stavu pohledávek
spolupráce s právním zastoupením organizace
Výhody: platová třída 9, osobní ohodnocení po zkušební době, stravenkový paušál ve výši 84 Kč / den, příspěvek zaměstnavatele na produkty

Usti nad Labem | Ustecky kraj | Czech Republic | Erstellt 15.04.2024, 10:22:40