Apollonio

Greece , Faliraki
Attached images
Proč právě sem
 • Klidné místo v oblíbeném letovisku Faliraki
 • Nově jsou k dispozici rezervace čísla pokojů
 • Písečná pláž cca 100 metrů od ubytování
Poloha
Příjemná studia s rodinnou atmosférou tvoří dvě jednopatrové budovy. Nacházejí se v klidné části letoviska, blízko pláže a moře. Nákupní možnosti jsou nedaleko. V letovisku Faliraki se nachází vodní park, kde naleznou nejrůznější atrakce děti i dospělí (www.water-park.gr), popřípadě můžete využít vodní nafukovací atrakce na pláži.
Vybavení a služby
Místnost na zavazadla, restaurace a snackbar - přímo u pláže, Wi-Fi v areálu (zdarma).
Ubytovaní
Dvoulůžkové studia s možností jedné přistýlky jsou vybavena koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, kuchyňským koutem se základním vybavením, chladničkou, TV/SAT, trezorem, balkónem nebo terasou s výhledem na letovisko, vnitrozemí, okolní zástavbu nebo směrem k moři. Počet hvězdiček studií není jeho oficiální kategorií, ale vychází z našich zkušeností a poznatků.
Výběr konkrétního čísla pokoje
 • 1. patro: B4 a B5
 • Do poznámky Vaší objednávky nám prosím napište Vaše požadavky a preference a naši pracovníci Vás budou kontaktovat ohledně aktuálně volných pokojů.
  Stravování
  Bez stravy. V letovisku je nespočet restaurací, taveren, stánků s rychlým občerstvením, kde se dá pohodlně i cenově přijatelně najíst.
  Pláž
  Pěkná písčitá pláž se nachází přes ulici ve vzdálenosti cca 100 metrů. Vstup do moře je pozvolný. Vhodné pro rodiny s dětmi i starší osoby. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Nabídka vodních sportů nebo nafukovací vodní atrakce (za poplatek).
  Vzdálenosti
  Pláž: cca 100 m Centrum: cca 300 m
  Slevy pro děti
  1 DÍTĚ UBYTOVÁNÍ ZDARMA = 1 dítě má ubytování zcela ZDARMA, platí pouze letenku a transfer 1 dítě do 13 let na přistýlce (3. lůžko) platí pouze 7990 Kč/9990 Kč (7/14 nocí). Počet míst je omezen. Platí na vybrané letecké termíny a do vyčerpání kapacit.
  Poznámka
  Povinná pobytová taxa: 0,50 € za studio a noc. Poplatek je účtován za celé studio/apartmán, nikoliv za osobu a platí se na místě.
  Cena zahrnuje
  letenku Praha - Rhodos - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v místě pobytu, 7x nebo 14x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK (CK, CK, CK, CK plus)
  Volitelné doplatky
  Cestovní pojištění vč. storna: od 50 Kč/osoba/den dítě do 2 let (0 - 1,99): 990 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby
  Ceny jsou kalkulovány k datu
  k 10. 9. 2020

  Offers sorted by date


  Date from
  Date to
  Number of days
  Price
  5/15/21
  5/23/21
  9 Days
  10/2/21
  10/10/21
  9 Days
  10/2/21
  10/10/21
  9 Days