NiftyCent.com
NiftyCent.com
NiftyCent
US
   
Ideas
 
What went down

Nikos

Greece , Pythagorion
Attached images
Cena

V ceně zájezdu je zahrnuto:


• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku


• transfery do pobytového místa a zpět


• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu


• česky/slovensky mluvící delegát


• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):


• volitelné doplňkové služby


• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)


storno/plnění do 50 000 Kč590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt

storno/plnění do 50 000 Kč350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt

• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)


storno/plnění do 50 000 Kč880 Kč/osoba starší 15 let/pobyt

storno/plnění do 50 000 Kč640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt

Informace pro zákazníky:
S platností od 1. 1. 2018 je po příjezdu na místě hoteliérem vybírána turistická taxa ve výši 0,5 EUR na pokoj a noc.

Pro výpočet ceny zájezdu byla použita cena ropy a leteckého paliva ke dni 28. 9. 2020. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 28. 9. 2020.

Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasné snížené možnosti poskytování těchto služeb v neomezeném rozsahu.
Doporučení
Příjemná studia obklopená bujnou vegetací, umístěná u krásné čisté písčitooblázkové pláže, nabízí prožití Vaší letní dovolené v okouzlujícím prostředí Egejského moře. Studia jsou ideálním místem pro páry, které chtějí strávit aktivní dovolenou spojenou s dlouhými romantickými procházkami podél pobřeží.
Gps
37.685410, 26.915746
Pláž
Dlouhá písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází u studií, pláž je oddělená klidnou pobřežní komunikací. Při konzumaci v plážovém baru SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA NA PLÁŽI ZDARMA.
Plazcca
u pláže
Poloha
Oblíbená studia, která jsou již stálicí v naší nabídce, se nacházejí v jihovýchodní části ostrova Samos v oblasti Potokaki, cca 2 km od letiště, cca 3 km od většího a rušnějšího přístavního městečka Pythagorion s mnoha obchody a tavernami, u dlouhé písčitooblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře.
Popisnawww
Příjemná studia obklopená bujnou vegetací, umístěná u krásné čisté písčitooblázkové pláže, nabízí prožití Vaší letní dovolené v okouzlujícím prostředí Egejského moře. Studia jsou ideálním místem pro páry, které chtějí strávit aktivní dovolenou spojenou s dlouhými romantickými procházkami podél pobřeží.
Stravování
Bez stravy.
Ubytování
Účelně zařízená studia s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizována (klimatizace za poplatek) a vybavena TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), kuchyňským koutem se základním vybavením (vařič, varná konvice, základní nádobí) a chladničkou.
Vybavení
Studia jsou obklopená nádhernou zelení a jsou umístěná v hlavní budově. Hostům je k dispozici bazén a bar na pláži.

Zdarma: slunečníky a lehátka u bazénu, plážový volejbal.

Za poplatek: trezor.
Název
Nikos
€410.32

Rating / Number of votes
5 / 1
Total score 100%