NiftyCent.com
NiftyCent.com
NiftyCent
US
     
Groups
  People  
Map

Villa Ria

Greece , Malia
Attached images
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu
Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.
NOVĚ pokrývá pojištění i pro případ onemocnění Covid -19
Poloha
Moderně rekonstruovaný dům Dimamiel Malia Inn (dříve Villa Ria) je situován na klidném místě oblíbeného letoviska Malia, necelých 300 metrů od široké písečné pláže. Obchod s potravinami, drogistickým zbožím a kavárničkou s nabídkou čerstvého pečiva je přímo u domu. V okolí se nachází řada taveren a restaurací, rušnější centrum letoviska je vzdáleno asi 400 metrů. Zastávka autobusové linky, zajišťující spojení s Heraklionem a dalšími letovisky, je v dosahu 500 metrů. Golfové hřiště Crete Golf Club je odsud vzdálené přibližně 15 minut autem.
Popis hotelu
Velice oblíbený dům s moderním ubytováním obklopený pečlivě udržovanou zelení, rodinnou atmosférou a výbornou dostupností do centra letoviska.
Pláž & Bazény
bazén s jacuzzi a oddělenou dětskou částí,
lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Vybavení hotelu
recepce se vstupní halou
Ubytování
Studia pro 2 osoby mají obývací ložnici s vybaveným kuchyňským koutem a ledničkou, SAT/TV,
koupelnu se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů a balkón nebo terasu, trezor a klimatizace za poplatek.

Deluxe studia pro 2-3 osoby mají elegantně zařízenou obývací ložnici s vybaveným kuchyňským koutem, ledničkou a troubou, SAT/TV, koupelnu se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů a balkón, trezor a klimatizace za poplatek.

Apartmán pro 4 osoby má obývací ložnici se dvěma samostatnými lůžky a vybaveným kuchyňským koutem s ledničkou a SAT/TV, samostatnou ložnici s manželskou postelí, koupelnu se sprchovým koutem s WC a vysoušečem vlasů a balkón, trezor a klimatizace za poplatek (klimatizační jednotka jen v obývací ložnici).

Pronájem dětské postýlky za poplatek.
Stravování
bez stravy
Sport & zábava
stolní tenis u bazénu,
vodní sporty na pláži,
tobogány a vodní hřiště 300 metrů - za poplatek,
golfové hřiště Crete Golf Club 15 minut jízdy autem
Pro děti a juniory
dětský bazén, stolní tenis
Internetové připojení
wifi u bazénu zdarma, na pokojích vysokorychlostní wifi za poplatek 10 € pokoj/týden nebo 15 € pokoj/2 týdny
Relaxace & Wellness
jacuzzi
Popisy pokojů
Studio Studia pro 2 osoby mají obývací ložnici se dvěma samostatnými lůžky nebo s francouzským dvoulůžkem, vybavený kuchyňský kout s ledničkou, SAT/TV, koupelnu se sprchovým koutem a WC, balkón nebo terasu s venkovním posezením a sušákem na prádlo. Zapojení klimatizace, pronájem trezoru a dětské postýlky za poplatek. Studio deluxe Studia Deluxe pro 2-3 osoby mají elegantně zařízenou obývací ložnici s vybaveným kuchyňským koutem a ledničkou, SAT/TV, koupelnu se sprchovým koutem a WC, balkón s venkovním posezením a sušákem na prádlo. Zapojení klimatizace, pronájem trezoru a dětské postýlky za poplatek.Apartmán Apartmán pro 4 osoby má samostatnou ložnici s manželskou postelí a obývací ložnici se dvěma samostatnými lůžky a vybaveným kuchyňským koutem s ledničkou a SAT/TV, koupelnu se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, balkón s venkovním posezením a sušákem na prádlo. Zapojení klimatizace, pronájem trezoru a dětské postýlky za poplatek. Max.obsazenost 4 dospělé osoby a infant.

Offers sorted by date


Date from
Date to
Number of days
Price
5/29/21
6/5/21
8 Days
6/5/21
6/12/21
8 Days
€404.67

Rating / Number of votes
3.9 / 4
Total score 78%