Hôtel Marhaba Beach

Tunisia , Sousse
Attached images
Popis
Marhaba Beach

Rozlehlý hotelový komplex obklopený vzrostlou zelení, která nabízí při horkých letních dnech příjemný stín. Hosté jistě ocení i dlouhou písčitou pláž s krásně čistou vodou. Hotel se nachází ve velmi klidné části mezi městy Sousse (2 kilometry) a Port El Kantaoui (6 kilometrů). Letiště Monastir je vzdáleno 21 kilometrů.

Pláž

Písčitá pláž přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma. Plážové osušky za depozit. Bar na pláži k dispozici.

Ubytování

Standartní pokoje mají klimatizaci, minibar, telefon, vysoušeč vlasů, TV, oddělenou koupelnu s toaletou a balkon či terasu.

Strava

All inclusive - snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Svačiny během dne v hotelovém baru a v baru na pláži. A lá carte restaurace jednou za pobyt zdarma (nutná rezervace). Rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby od 9:00 do 24:00 hodin. Během večeře je požadován formální oděv.

Vybavení

Recepce, trezor, menší obchod, směnárna, informační servis, WiFi v celém hotelu zdarma, americký bar, lékař na vyžádání, vnitřní a venkovní bazén, dětský bazén, maurská kavárna, miniklub, dětské hřiště.

Aktivity

Zdarma animační programy, tenis, stolní tenis, plážový volejbal, vodní polo, lukostřelba, dětský koutek, aerobik, posilovna, sauna.

Za poplatek vodní sporty na pláži, masáže.

Destinace

Letovisko Sousse patří, spolu s letoviskem Hammameth, mezi nejpopulárnější letoviska v Tunisku. A důvodů je velmi jednoduchý – najdete zde vše, co o dovolené můžete potřebovat. Pokud to vezmeme od úplného začátku, tedy ubytování, tak Sousse nabízí výběr pro každého – najdete zde jak velké a drahé luxusní hotely s nabídkou all inclusive, tak i malé hotely s nízkou cenou a stravováním třeba jen ve formě polopenze. Bez ohledu na cenu hotely často nabízí i krásné zavlažované zahrady s bazény a palmami a možností mnoha aktivit.

Medina v Sousse je snad nejznámější a největší v celém Tunisku. Úzké uličky jsou pokryty ozdobnou dlažbou, místy jsou uličky dokonce zastavěny tak, že jdete jakoby velkou a dlouho chodbou a ozdobené je celé okolí včetně stropů. Samozřejmostí jsou zde i trhy, prakticky po celé medině najdete stovky a tisíce malých krámků lazárků nebo jen míst s volně vystaveným zbožím. Ceny zde bývají rozumné a odpovídají realitě, pokud budete mít chuť, samozřejmě se můžete pokusit je usmlouvat ještě níže. Obchodní se zde chovají slušně, pokud narazíte na nějakého neslušného, který Vám bude cokoliv nutit, nevšímejte si ho. Určitě najdete jiný krámek, kde bude zboží stejné a prodavač příjemnější.

Pokoje
Standardní pokoj - dvoulůžkový s přistýlkou - vybavení: lednice, trezor, vysoušeč vlasů, koupelna se sprchou a WC, koupelna s vanou a WC, balkon, centrální klimatizace, telefon, wifi

Offers sorted by date


Date from
Date to
Number of days
Price
6/5/21
6/12/21
8 Days
€400.42

Rating / Number of votes
3.6 / 3
Total score 72%

Map