NiftyCent.com
NiftyCent.com
NiftyCent
US
   
Ideas
 
What went down

Imperial Resort

Bulgaria , Slunečné Pobřeží
Attached images
Středisko
Slunečné pobřeží
Poloha
Hotel leží v klidné jižní části letoviska, cca 2 km od centra střediska, cca 600 m od Nessebaru a cca 32 km od letiště Burgas, spojení do Nessebaru zajišťuje vláček.  
Pláž
Písčitá pláž se nachází cca 100m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek (cca 10-15 EUR/set).
Vybavení
Recepce, směnárna, výtahy, restaurace, venkovní terasa, a la carte restaurace, bar v lobby, snack bar, bar u bazénu, vnitřní bazén, venkovní bazén, dětský bazén, WiFi ve veřejných prostorách a na pokojích zdarma, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky (za depozit); parkování (za poplatek), obchůdek, 4 konferenční sály.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností až 1 přistýlky mají vlastní příslušenství (koupelna se sprchou, vysoušečem vlasů, WC), individuální klimatizace, SAT/TV, telefon, minichladnička, trezor, balkon s výhledem do okolí. Pokoje Superior s možností až 1 přistýlky mají vlastní příslušenství (koupelna se sprchou, vysoušečem vlasů, WC), centrální klimatizace, SAT/TV, telefon, minichladnička, trezor, balkon s výhledem do okolí a na moře. Za příplatek Rodinné pokoje, které se skládají ze 2 dvoulůžkových pokojů, dále Studio s výhledem do okolí a na moře a Apartmány s 1 a se 2 ložnicemi.
Stravování
All inclusive zahrnuje snídaně (7:30-10:00), dopolední občerstvení (10:00 – 12:00), obědy (12:00-14:30), odpolední občerstvení (15:00 – 17:00) a večeře (18:00-21:00) formou bufetu, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (11:00-23:00) v časech a místech určených hotelem. 
Sport a zábava
Fitness, jacuzzi, stolní tenis, dětský klub, dětské hřiště, animace; SPA centrum - masáže, sauna, turecké lázně, procedury; kulečník, minigolf, vodní sporty na pláži;
Cena zahrnuje
LETECKY:
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v destinaci * 7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

VLASTNÍ DOPRAVA:
7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.