NiftyCent.com
NiftyCent.com
NiftyCent
US
   
Groups
  People  
Map

Sol Nessebar Mare & Bay

Bulgaria , Nessebar
Attached images
Ubytování
Dvoulůžkový pokoj s možností jedné nebo dvou přistýlek, vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, balkon, klimatizace, sat. TV, malá lednice, telefon, Wi-Fi připojení zdarma, bezpečnostní schránka za poplatek, pokoj s výhledem na moře za příplatek 220 Kč/osoba/den. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.
Poloha
Oba nabízené hotely Sol Nesebar Bay a Sol Nesebar Mare jsou součástí komplexu Sol Nesebar Resort, skládající se celkem ze tří hotelů (dále Sol Nesebar Palace*****). Hotelový komplex Sol Nesebar Resort je umístěn v rozsáhlé zahradě a je obklopen zeleným parkem. Leží v těsné blízkosti písečné pláže v jižní části nového Nesebaru. Od staré historické části je vzdálen cca 2 km. Součástí komplexu je nově postavený aquapark pro dospělé, několik restaurací a barů. Od letiště v Burgasu se nachází cca40 min. jízdy. Do historického města Nesebar je to cca 2 km, do kterého se můžete dopravit např. lodním taxi. Vzdálenost od letiště Burgas je přibližně 30 km, transfer do hotelu cca 35-45 min.
Pláž
Hotelový kompolex leží přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Slunná terasa přímo u pláže s lehátky a slunečníky pro hotelového hosty zdarma. Lehátka a slunečníky přímo na pláži na pláži za poplatek. Bar na slunné terase součástí program All inclusive (10:00-18:00). Plážové ručníky zdarma (za vratnou kauci). Vodní sporty za poplatek.
Maximální obsazení pokoje
Dvoulůžkový pokoj: 2 dospělí + 2 děti / 3 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, restaurace, výtah, lobby bar, Wi-Fi připojení ve společných prostorách zdarma, bar u bazénu, bar na slunné terase u pláže, vnitřní a venkovní bazén s dětskou částí, slunná terasa (20 m od pláže), lehátka a slunečníky u bazénu a na slunné terase zdarma, aquapark pro dospělé a děti, plážové ručníky zdarma (za kauci). Dětské hřiště, dětský koutek, směnárna, minimarket a konferenční sál.
Služby zdarma
Denní a večerní animační programy pro děti i dospělé, dětský klub (4-12 let), volejbalové, basketbalové a fotbalové hřiště, fitness, šipky, stolní tenis, aquapark pro dospělé i děti, Wi-Fi připojení ve společných prostorách.
Služby za poplatek
SPA centrum, lékař, internetové kouty, 3 tenisové kurty, lekce tenisu, půjčovna kol, minigolf, noční klub Viva, kulečník, skákací hrad, motokáry, hlídané parkoviště, minimarket, místnost s elektronickými hrami, vodní balóny a vodní skutry pro děti ve večerních hodinách.
Stravování
ALL INCLUSIVE – snídaně, oběd a večeře formou bufetu se specialitami bulharské a mezinárodní kuchyně. Nápojový bufet obsahuje minerální vody a nealkoholické nápoje, u oběda a večeře místní točené pivo a víno. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10:00–23:00), svačiny (10:00–12:30), odpolední káva, čaj, moučníky a dezerty (15:00–17:00). Zmrzlina (10:00–16:30), večerní občerstvení (22:00-23:00). Hotel si vyhrazuje právo na drobné změny programu a místa čerpání služeb.
GPS souřadnice ubytování
42.65313990 27.70057932 Sol Nesebar Bay
Transfer
Předpokládaný transfer z letiště Burgas do ubytovací kapacity je cca 40 min.
Další ujednání
Garantujeme Vám možnost okamžitého odstoupení od Smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení veškerých plateb uhrazených zákazníkem do 14 dní, a to v případě zákazu cestování a uzavření českých hranic v době vašeho plánovaného pobytu v zahraničí (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19).

Offers sorted by date


Date from
Date to
Number of days
Price
6/4/21
6/11/21
8 Days
6/9/21
6/12/21
4 Days
6/13/21
6/16/21
4 Days
6/16/21
6/19/21
4 Days