Faustina

Turkey , Turecko
Attached images
Středisko
Kusadasi/Guzelcamli
Poloha
Udržovaný a stylový hotel se nachází přímo u pláže, cca 450 m od centra Guzelcamli s obchody a bary, cca 24 km od Kusadasi, autobusová zastávka u hotelu Letiště v Izmiru je vzdáleno cca 130 km od hotelu.
Pláž
Píščito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu, molo, lehátka a slunečníky zdarma.
Vybavení
příjemný hotel po renovaci ve 2017, recepce, lobby, WiFI ve veřejných prostorách zdarma, výtah, hlavní restaurace s terasou, bar u bazénu, obchody, půjčovna aut, konferenční místnost, vnitřní bazén; venkovní bazén pro dospělé a děti, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.
Ubytovaní
Standardní dvoulůžkové pokoje s možnosti 2 přistýlek mají vlastní příslušenství (koupelna, WC, fén), klimatizaci, telefon, SAT/TV, balkon; za poplatek trezor, minibar. Dětská postýlka zdarma a na vyžádání.
Stravování
All inclusive zahrnuje snídaně (7.30-10.00), oběd (12.30-14.00) a večeře (19.30-21.30) formou bufetu, snack, svačina, místní alkoholické a nealkoholické nápoje v časech a místech určených hotelem.
Sport a zábava
Tenis, stolní tenis, mini golf, basketball, Spa centrum - sauna, turecká lázeň, za poplatek masáže, vodní sporty.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. 159/99 Sb.
Informace
Vzhledem k aktuální situaci mohou být některé služby z hygienických důvodů omezené či nedostupné.

Offers sorted by date


Date from
Date to
Number of days
Price
6/17/21
6/24/21
8 Days
6/24/21
7/1/21
8 Days