Spiros a Maria

Greece , Agios Stefanos
Attached images
Popis
Ekonomicky výhodné ubytování ve studiích či v apartmánech nedaleko nádherné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře v jednom z nejžádanějších letovisek ostrova Korfu.
Rychlý přehled
Oblíbený apartmánový dům v Agios Stefanos. Vlastní bazén pro dospělé i děti se sluneční terasou. Klidná oblast stranou ruchu letoviska u písečné pláže (120m). Možnost dokoupení snídaní, večeří či tradiční polopenze, vynikající kuchyně paní majitelky.
Stručná poloha
písečná pláž Agios Stefanos 120 m Centrum letoviska Agios Stefanos 100 m hlavní město ostrova 35 km letiště Kerkyra 39 km, Arilas 33 km
Poloha
Aparthotel Maria a Spiros se nachází v romantické vesničce Agios Stefanos (Svatý Štěpán), nedaleko rušného centra letoviska (100m). Od rozlehlé písečně pláže s pozvolným vstupem do vody je vzdálen cca 120 m. V centru letoviska najdete mnoho obchůdků, taveren a barů. Zvláště část pláže pod pískovcovou skalou je velice romantická a bez plážového servisu. Někdy zde narazíte na řadu nudistů. Dům je obklopen příjemnou zahradou a z většiny studií je výhled na moře. Do hlavního města Kerkyry 35 km se lze dopravit i místní autobusovou dopravou. Letiště je vzdálené 39 km.
Ubytování
Jde komplex 3 dvoupatrových budov se sluneční terasou se slunečníky a lehátky, hlavním bazénem včetně dětského uprostřed pozemku. Je to vyzkoušený rodinný penzion v mírném svahu, kde nabízíme ubytování v 11 studiích a 2 apartmánech. Vše se nachází ve 2 různých domech. V restauraci, jež je součástí objeku hotelu si můžete pochutnat na skvělých domácích řeckých specialitách, které vám připraví přímo paní majitelka. U baru si můžete naopak dát skvělý koktejl, točené pivo, či osvěžující frape. Z balkonů téměř všech pokojů je výhled na moře. Z přízemních pokojů spíše na bazén či okolní zeleň. Při vstupu do objektu najdete menší recepci a příjemný bar. WiFi je ve společných prostorech zdarma (na pokojích je velmi slabý signal). Nedaleko hotelu je pro hosty k dispozici parkoviště.
Vybavení pokoje
Nabízíme ubytování ve studiích pro 2-3 osoby či apartmánech až pro 5 osob. Ubytování je tradiční řecké. Pokoje jsou standardě vybavené se 2-3 postelemi či přistýlkou nebo mají sofa. Všechna studia jsou vybavena vlastním příslušenstvím se sprchou, mají vysoušeč vlasů, minilednici, plně vybavenou menší kuchyňku, individuální klimatizaci (za poplatek 5 EUR za den), trezorem ( poplatek 5 EUR na celou dobu pobytu), SAT-TV i se 2 českými programy, balkón či v přízemí terasu.
Pojmenování zařízení 1
Apartmán pro 3-5 osob.
Popis zařízení 1
Apartmán pro 3-5 osob má vlastní příslušenství se sprchou, minilednici, vybavenou kuchyňku, individuální klimatizaci (za poplatek 5 EUR), SAT-TV i se 2 českými programy (ČT 24 a Očko), balkon či terasu.
pojmenovani_zarizeni_2
Studia až pro 3 osoby (pevné oddělené postele).
popis_zarizeni_2
Studia až pro 3 osoby (pevné oddělené postele) mají vlastní příslušenství se sprchou, minilednici, vybavenou kuchyňku, individuální klimatizaci (za poplatek 5 EUR), SAT-TV i se 2 českými programy (ČT 24 a Očko), balkon či terasu.
pojmenovani_zarizeni_3
Studia pro 2 osoby.
popis_zarizeni_3
Studia pro 2 osoby mají vlastní příslušenství se sprchou, minilednici, vybavenou kuchyňku, individuální klimatizaci (za poplatek 5 EUR), SAT-TV i se 2 českými programy (ČT 24 a Očko), balkon či terasu.
Stravování
Ubytování je standardně nabízeno bez stravy. Ale za příplatek doporučujeme rozšířenou kontinentální snídani nebo si lze objednat i polopenzi od majitelky přímo v místě. Snídaně: džus, kafe nebo čaj nebo mléko. Chleba, máslo, marmeláda, vajíčka na různý způsob, někdy jogurt, obměna šunka, slanina, různé sýry, bábovka, buchty různé… Večeře: předkrm /salát nebo feta v troubě, sýrové taštičky, různé předkrmy řecké/, hlavní jídlo, především řecké speciality. Pozn.: pití při večeři je v ceně a podává se 1 nealko (džus, voda) nebo malé pivo či sklenice vína.
Náš názor
Díky skutečné rodinné atmosféře, ubytování nedaleko centra letoviska v zeleni a poblíž nádherné nekonečně písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, velkému bazénu a skvělé lokalitě je pension Maria a Spiros zárukou spokojenosti všech klientů. Nejde o luxusní zařízení, ale o ekonomickou dovolenou ve vyhlášeném letovisku. Vzhledem k všem těmto výhodám, vynikajícím cenám a velmi atraktivní lokalitě, doporučujeme našim klientům včasnou rezervaci. Nesmíme opomenout ani skvělé majitele, kteří českou klientelu znají, milují a ubytovávají po mnoho let a díky tomu se též velmi dobře dorozumí česky.
Cena letecky/osoba zahrnuje
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.
Cena letecky nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.
Povinné příplatké letecké dopravy
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc studia apartmány všech kategorií a 1-2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur.

Offers sorted by date


Date from
Date to
Number of days
Price
8/10/23
8/21/23
12 Days
8/14/23
8/24/23
11 Days
8/17/23
8/31/23
15 Days
8/31/23
9/11/23
12 Days
9/7/23
9/21/23
15 Days
9/11/23
9/21/23
11 Days
9/21/23
10/1/23
11 Days