NiftyCent.com
NiftyCent.com
NiftyCent
US
   
Ideas

Hotel Nada Beach Resort

Egypt , Marsa Alam
Attached images
Poloha
Hotel leží v klidné oblasti Marsa Alam, 20 km od letiště a 43 km od městečka Marsa Alam.
Vybavení
Hotelový komplex vhodný pro všechny věkové kategorie. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace á la carte, lobby bar, snack bar na pláži, bar u bazénu, maurská kavárna, čistírna, diskotéka, WiFi připojení v lobby zdarma, obchody, konferenční sál, kosmetický salón.
Pokoje
Vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV se satelitním příjmem, minibar, telefon, sejf, fén, balkón nebo terasa. Možnost až dvou přistýlek.
Pláž
Hotel leží přímo u písečné pláže s korálovým podložím, vstup do hluboké vody přes molo. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.
Stravování
All inclusive, které zahrnuje:- snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby- 10:00 - 11:00 pozdní snídaně- 15:00 - 16:30 odpolední občerstvení (palačinky)- 16:30 - 18:00 pizza- 1 x za pobyt večeře v restauraci á la carte (po předchozí rezervaci)- 10:00 - 23:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (víno pouze k obědu a k večeři v hlavní restauraci)
Poznámka
Do Egypta lze cestovat pouze s pasem platným ještě minimálně 6 měsíců po návratu.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.
€392.49

Rating / Number of votes
3.4 / 19
Total score 68%

Map