Groups
People
Map

Jolie Beach

Egypt , Marsa Alam
Attached images
Středisko
Marsa Alam
Poloha
Hotelový komplex postavený v núbijském stylu leží přímo u pláže, cca 43 km od Marsa Alam a cca 28 km od letiště.
Pláž
400 m dlouhá písčitá pláž se nachází přímo u hotelu, vstup přes korálový útes (doporučujeme obuv do vody) nebo po dřevěném mole, lehátka, slunečníky a osušky zdarma, bar v rámci all inclusive.
Vybavení
Vstupní hala, recepce, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou, bar v lobby, u bazénu a na pláži, konferenční místnost, obchody, lékárna, WiFi v lobby zdarma, terasa na slunění, 3 bazény (1 v zimě vyhřívaný), vodní skluzavky, dětský bazén; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.
Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek pro děti jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), SAT/TV, telefonem, trezorem, minibarem, balkonem nebo terasou. Za příplatek prostornejší rodinné pokoje s francouzským oknem.
Stravování
All inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu, pozdní snídaně, odpolední občerstvení, nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje místní výroby (10:00-23:00) v časech a místech určených hotelem.
Sport a zábava
Tenisový kurt (osvětlení za poplatek), stolní tenis, plážový volejbal, fotbal, vodní pólo, šipky, šachy, diskotéka, dětské hřiště, miniclub; za poplatek kulečník, fitness, sauna, vířivka, parní lázeň, potápěčské centrum.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků  * transfery v cíli zájezdů * 7/14 noclehů  * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu  * služby česky mluvícího delegáta  * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.