NiftyCent.com
NiftyCent.com
NiftyCent
US
   
Groups
  People  
Map

Mediterraneo Hotel

Greece , Hersonissos
Attached images
Poloha
Hotel leží v oblíbeném letovisku Hersonissos, 1 km od centra města, na vyvýšeném místě s panoramatickým výhledem na moře. Letiště v Heraklionu je vzdáleno 25 km.
Vybavení
Kvalitní hotel vhodný pro všechny věkové kategorie i rodiny s dětmi. Skládá se z několika budov a přilehlých vilek. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, snack bar, dva bary u bazénu, TV místnost, konferenční sál, čistírna, obchod, internetové připojení.
Pokoje
Vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV se satelitním příjmem, fén, telefon, minibar, balkón nebo terasa. Za příplatek je možné zajistit nadstandartní ubytování v junior suite (dvě oddělené místnosti) či ve vilkách s vlastním bazénem. Všechny pokoje mají výhled na moře.
Pláž
Písečná pláž se nachází 350 m od hotelu. Bohatá nabídka vodních sportů za poplatek.
Stravování
All inclusive, které zahrnuje:-snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby-11:00 - 17:00 občerstvení a zmrzlina pro děti v baru u bazénu-17:00 - 18:00 káva, čaj, zákusky-11:00 - 23:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby, káva, čaj ve vybraných restauracích a barech hotelu-fitness centrum, tenisový kurt, fotbal, plážový volejbal, stolní tenis, šipky-lehátka a slunečníky u bazénu
Poznámka
Od roku 2012 musí mít každé dítě vlastní cestovní pas.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.

Offers sorted by date


Date from
Date to
Number of days
Price
6/3/21
6/10/21
8 Days
6/13/21
6/20/21
8 Days
€406.20

Rating / Number of votes
3.9 / 3
Total score 78%

Map