Felicia Village

Turkey , Kizilot
Attached images
Středisko
Kizilot
Poloha
Stylový a udržovaný hotel se nachází cca 2 km od centra Kizilot s obchody a bary, a cca 19 km od městečka Side; autobusová zastávka cca 800 m od hotelu. Letiště v Antalyi je vzdáleno cca 85 km.
Pláž
Hotelová, písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu, slunečníky, lehátka, matrace a osušky zdarma, plážový bar.
Vybavení
Recepce, lobby, hlavní restaurace, WiFi v areálu hotelu zdarma, 3 restaurace á la carte, 4 bary včetně baru u bazénu a baru na pláži; kadeřnictví, mini bazar, obchod se suvenýry, konferenční centrum, vnitřní bazén; venkovní bazén se 3 skluzavkami, relaxační bazén a dětský bazén, slunečníky, lehátka, matrace a osušky u bazénu zdarma.
Ubytovaní
Dvoulůžkové pokoje s možnosti přistýlky mají vlastní příslušenství (koupelna, WC, sprcha, fén), klimatizaci, telefon, SAT/TV, trezor, balkon; za poplatek minibar. Za příplatek rodinné pokoje a pokoje Superior.
Stravování
Ultra all inclusive zahrnuje snídaně (7.00-10.00), oběd (12.30-14.00), večeře (19.00-21.00) formou bufetu, pozdní snídaně, snack, gozleme, zmrzlinu, místní alkoholické a nealkoholické nápoje v časech a místech určených hotelem.
Sport a zábava
Tenisové kurty (osvětlení a vybevení za poplatek), plážový volejbal, šipky, aerobik, vodní polo, lukostřelba, stolní tenis (za zálohu), dětské hřiště, herna pro děti, miniklub (3-12 let, 13-16 let), animace pro děti a dospělé, diskotéka, amfiteátr; Spa centrum - sauna, za poplatek: masáže, kosmetické procedury, vodní sporty.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/10/11/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. 159/99 Sb.