NiftyCent.com
NiftyCent.com
NiftyCent
US
|

Marathon

Greece , Rhodos
Attached images
Středisko
Kolymbia
Poloha
Hotel nacházející se v eukalyptové aleji, přímo v centru letoviska Kolymbia s bary, tavernami a obchody. Přímo u hotelu autobusová zastávka, pravidelné spojení s hlavním městem ostrova Rhodos.

Pláž
Písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 350m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Adresa hotelu: Kolymbia 85103, Eucaliptus & Wien street
Vybavení
Hotel disponuje cca 140 pokoji, vstupní hala s recepcí, restaurace, TV místnost, obchod se suvenýry. V krásné udržované zahradě, bazén,, bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.Wifi v lobby zdarma, v areálu hotelu za poplatek.
Ubytování
Rodinné pokoje s palandou, vlastní koupenou, wc, klimatizací, TV, chladničkou.
Stravování
All inclusive, snídaně, obědy a večeře formou bufetů, občerstvení během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne.
Sport a zábava
Bazén, dětský bazén, stolní tenis, za poplatek Kulečník, vybrané vodní sporty na pláži, elektronické hry.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/10/11/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 3 EUR/noc, 5* 4 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Offers sorted by date


Date from
Date to
Number of days
Price
6/11/21
6/18/21
8 Days
6/14/21
6/21/21
8 Days