NiftyCent
US
| | Remote services | Settings - United States
Marketplace       Companies Ashburn       Jobs       Services Remote services Settings - United States

Zaton Holiday Resort

Chorvatsko , Zaton
This offer is not available in your country.
Popis
resort se nachází cca 16 km SZ od Zadaru a cca 2 km od městečka Zaton v borovém háji v dlouhé písečné zátoce chráněné proti větru a vlnám, na ploše cca 100 ha. Apartmány se nacházejí v řadových domcích v uličkách, kam nesmějí auta. Jsou bezpečným a klidným místem pro rodinnou dovolenou. V blízkosti, cca 800 m, se nachází populární disko klub „Saturnus“. Mobilní chatky jsou umístěny v části, kde se nachází kemp a jsou velmi moderně vybaveny s možností parkování u domku. V kempu se nachází 6 sanitárních uzlů, místa s grily pro pikniky. Pláže se nacházejí cca 50-300 m od jednotlivých objektů v celém areálu. Pláže dlouhé cca 1,5 km jsou krásné písčité a oblázkové, s pozvolným vstupem do moře a také s odděleným (uzpůsobeným) přístupem do moře pro handicapované osoby. Parkování zdarma.
Vybavení
prodejna se suvenýry, směnárna, pizzerie, cukrárna, bazénový systém (rekonstrukce probíhala v zimě 2016/2017), aperitiv bar, restaurace à la carte, kavárna, kadeřnictví, televizní místnost, ambulance, stánek s novinami, internetová kavárna, supermarket, masážní salon, obchod s ovocem a zeleninou, bankomat, pískoviště, prádelna, myčka aut, bar na pláži, stánek s občerstvením, parkoviště, tenisové dvorce, stolní tenis, hřiště na volejbal, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, potápění, animace, škola plavání a potápění, škola tenisu, windsurfing, kulečník.
Pláž
Pláže se nacházejí cca 50-300 m od jednotlivých objektů v celém areálu. Pláže dlouhé cca 1,5 km jsou krásné písčité a oblázkové, s pozvolným vstupem do moře a také s odděleným (uzpůsobeným) přístupem do moře pro handicapované osoby.
Strava
vlastní, plně vybavený kuchyňský kout. Případně možnost dokoupení polopenze. Děti mají na stravu 50% slevu a děti do 5ti let mají stravu zdarma.
Typ ubytování
studio typu Standard 3* pro 2-3 os. – (cca 25-28 m2), místnost s rozkl. pohovkou pro 2 os.(pro 3. os. přistýl.), kuch. kout, terasa, přízemí.

Apartmán typu Standard 3* pro 2-4 os. – (cca 36-42 m2), ložnice se 2 lůžky, denní místnost se 2 lůžky, kuch. kout, v koupelně může být i vana, terasa/balkon, přízemí nebo patro.

Apartmán typu Standard 3* pro 5 os. – (cca 48 m2), 2 ložnice se 2 lůžky, denní místnost s gaučem pro 1 os., kuchyň. kout, navíc jedno WC, terasa/balkon, přízemí nebo patro.

Apartmán typu Superior 4* pro 5-6 os. – (cca 56-60 m2), 2 ložnice se 2 lůžky, denní místnost s lůžkem pro 2 os., kuchyň. kout, jedna koupelna s vanou či sprchou navíc, balkon, 1. nebo 2.patro.
Povinný poplatek
registrační poplatek 1 EUR/osoba/pobyt

Offers sorted by date


Date from
Date to
Number of days
Price
$452.35

Rating / Number of votes
3.9 / 1
Total score 78%

Map