NiftyCent.com
NiftyCent.com
NiftyCent
US
   
Groups
  People  
Map

Porto Plazza Hotel

Greece , Hersonissos
Attached images
Poloha a popis
Hotel Porto Plazza je moderní hotel v centru města Hersonissos, pouhých 50 metrů od písečné pláže. Hotel prošel rekonstrukcí společných prostor a částečnou rekonstrukcí pokojů. . V okolí hotelu se nachází různé obchody a obchůdky, supermarkety,bary, kluby, restaurace a taverny. Pro ty, kteří mají zájem o tradiční krétský životní styl, je velmi doporučeno navštívit historické muzeum pod širým nebem Lychnostatis, 3 km od hotelu. Toto ubytování doporučujeme těm, kdo upřednostňují aktivní denní a noční život před pobytem v hotelu a hledají jednoduché levné ubytování s dobrou dostupností služeb a zábavy v okolí. Není vhodné pro seniory a rodiny s malými dětmi. Mezinárodní letiště je vzdáleno cca 25 km a hlavní město Heraklion cca 30 km.
Vybavení hotelu
Hotel se skládá z 93 pokojů zařízených v minimalistickém stylu. Hotel disponuje: - barem s příjemnou atmosférou - bazénem - sluneční terasou - 24 hodinovou recepci - internetovým koutkem - Wi-Fi připojení ve veřejných prostorech - doktor na telefonu 24 hodin - posilovna (2 patra) se saunou od 10 do 14hod pro klienty zdarma, poté za poplatek. V neděli zavřeno.
Vybavení pokoje
Hotel nabízí ubytování v několika typech dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky: Dvoulůžkový eco pokoj - balkón nebo terasa, vlastní sociální zařízení, klimatizace, miniledničkam, trezor (za poplatek), připojení k internetu (za poplatek), fén (k zapůjčení na recepci) Dvoulůžkový standard pokoj - balkón nebo terasa, vlastní sociální zařízení, klimatizace, miniledničkam, trezor (za poplatek), připojení k internetu (za poplatek), fén (k zapůjčení na recepci) Deluxe pokoj - prostornější, balkón nebo terasa, vlastní sociální zařízení, klimatizace, miniledničkam, trezor (za poplatek), připojení k internetu (za poplatek), fén (k zapůjčení na recepci) Jednolůžkové pokoje jsou na zpětné potvrzení.
Stravování
Možnosti stravování jsou snídaně, polopenze a nebo all inclusive. Nabídka nápojů platí pouze pro stravování formou all inclusive. Snídaně ani polopenze neomezenou konzumaci nápojů nezahrnují. All inclusive: snídaně formou bufetu 07:30 - 09:30 oběd formou bufetu 13:00 - 14:30 večeře formou bufetu s výběrem z mezinárodní a tradiční řecké kuchyně 19:00 - 21:00 • sendviče / dort / ovoce • místní točené pivo, bílé a červené víno, nealkoholické nápoje, ovocné šťávy, kávy a čaje. Neomezené alkoholické nápoje a lihoviny(OUZO, RAKI, BRANDY, VODKA) Hlavní restaurace EL GRECO - v hlavní restauraci se podávají snídaně, obědy a večeře. Nápoje mimo all inclusive a speciální požadavky mimo nabízený bufet jsou za poplatek. Hlavní bar - nabízí nápoje a bezdrátové připojení k síti. Tropical bar - bar u bazénu se širokou nabídkou nápojů včetně koktejlů, zmrzliny a dalšího občerstvení. Rock BAR - speciální akce včetně Karaoke,Tequila party, Diskotéky, Rocková hudba, přístup k internetu a velká televizní obrazovka pro sledování sportovních přenosů. Změna složení a služeb stravování vyhrazena - dle vedení hotelu. K večeři a do společenských prostor je požadováno vhodné formální oblečení, dlouhé kalhoty u mužů.
Pláž a plážový servis
Nejbližší písčitá pláž se nachází pouhých 50 m od hotelu. Plážový servis za poplatek.
Pro děti
Dětský bazén, dětské hřiště
Sport a zábava
- hotel má dvoupodlažní profesionální GYM s velkou vybavenou tělocvičnou. Bez poplatku je možné využívat od 10:00 do 14:00 (na základě poukazu, který je možné vyžádat na recepci). - na vyžádání je k dispozici sauna a solárium. - mezinárodní hudební zábavní programy pořádané u bazénu. - rockový pivní dům s širokou nabídkou piv a přátelskou atmosférou. - pro aktivního návštěvníka je na pláži možnost Jet-skiing a Parasailing (za poplatek). - water Park Star Beach je vzdálen pouze 2 kilometry. - vnitrozemské hory jsou skvělé pro Jeep Safari. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.
Služby v ceně
Ručníky a lehátka u bazénu, Wi-Fi připojení zdarma v prostorách lobby.
Služby za poplatek
- malý trezor (na pokoji) a velký (na recepci) za poplatek 20€/týden, připojení k internetu na pokoji 2€/den Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.
Storno podmínky
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležité informace k zájezdu ZDE
Povolená hmotnost zavazadla:
23 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna. Fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Offers sorted by date


Date from
Date to
Number of days
Price
6/13/21
6/20/21
8 Days
6/13/21
6/20/21
8 Days
6/13/21
6/20/21
8 Days
6/13/21
6/20/21
8 Days
6/20/21
6/27/21
8 Days
6/20/21
6/27/21
8 Days
6/20/21
6/27/21
8 Days
6/20/21
6/27/21
8 Days
6/20/21
6/27/21
8 Days
6/20/21
6/27/21
8 Days