NiftyCent.com
NiftyCent.com
NiftyCent
US
     
Groups
  People  
Map

Lakki Beach

Greece , Amoopi
Attached images
Popis
Lakki Beach

V rodinném hotelu Lakki Beach strávíte nádhernou dovolenou v klidném místě, nedaleko krásné pláže s křišťálově čistou vodou. Je vhodný pro dvojice a rodiny s dětmi. Hotel, zrekonstruovaný v roce 2012, je situovaný v malebné vesničce Amoopi, cca 8 km od letiště a cca 7 km od hlavního města.

PLÁŽ

Leží cca 150 m od pláže Lakki s křišťálově čistou vodou. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Další krásné pláže a zátoky v pěší vzdálenosti.

UBYTOVÁNÍ

Dvoulůžkový pokoj má koupelnu se sprchou a WC, kuchyňský kout se základním vybavením, minilednička, varná konvice, vysoušeč vlasů, TV, balkon nebo terasu. Klimatizace a trezor za příplatek. Studia s výhledem do zahrady, na hory a některá studia s výhledem směrem na moře.

STRAVOVÁNÍ

Bez stravy-možnost dokoupení snídaně

Snídaně možné za příplatek formou velmi bohatého, chutného a vyhlášeného bufetu připravovaného přímo paní majitelkou.

VYBAVENÍ

Recepce, WiFi na pokoji zdarma, trezor za poplatek. Za zábavou a nákupy doporučujeme dojet do hlavního města.

Destinace

Amoopi leží necelých 10 km od hlavního města Pigadia. V Amoopi najdete vše potřebné k prožití příjemné letní dovolené. Pyšní se krásnou pláží, která je doširoka obklopena skalisky. Malá pláž (Mikri) je písečná a výtečně se hodí k potápění. Velká pláž (Megali / Votsalakia) je jemně oblázková, rušnější, a díky jejímu uzpůsobení vhodná nejen pro odpočinek, ale i pro sportovní vyžití.

Pokoje
Studio 2+0 - dvoulůžkový - vybavení: lednice, koupelna se sprchou a WC, balkon, kuchyňka, Studio 2+2 - dvoulůžkový se dvěmi přistýlkami - vybavení: lednice, koupelna se sprchou a WC, balkon, kuchyňka
€324.14

Rating / Number of votes
3.7 / 1
Total score 74%