Ammos Beach

Greece , Amoopi
Attached images
Popis
Ammos Beach apartman

Velmi oblíbený apartmánový dům na písečné pláži s oblázky nabízí našim klientům ubytování v prostorných studiích a apartmánech s krásným výhledem na moře. První taverny jsou vzdáleny zhruba 100 metrů a první obchůdky zhruba 500 metrů, centrum Pigadie 2 kilometry a letiště 15 kilometrů. Doporučujeme rodinám s dětmi a menším skupinám.

PLÁŽ

Písečná pláž s menšími oblázky přímo u hotelu, kde jsou k dispozici lehátka a slunečníky ZDARMA.

UBYTOVÁNÍ

STUDIA - jedna místnost se dvěmi pevnými lůžky a rozkládacím gaučem, s vybaveným kuchyňským koutem, lednicí s mrazákem, varnou konvicí, sociálním zařízením (sprcha, WC), fénem, TV, WiFi, trezorem, klimatizací za příplatek zhruba 6 EUR za den, balkonem nebo terasou s výhledem na moře.APARTMÁNY - dvě pevná lůžka v ložnici, v druhé místnosti rozkládací gauč pro dvě osoby, s vybaveným kuchyňským koutem, lednicí s mrazákem, varnou konvicí, sociálním zařízením (spcha, WC), fenem, TV, WiFi, trezorem, klimatizace za příplatek zhruba 11 EUR za den, balkonem nebo terasou s výhledem na moře.

STRAVOVÁNÍ

BEZ STRAVY

Polopenze formou bufetu včetně jednoho nápoje k večeři (voda, víno) lze dokoupit v hotelu Venezia, který nabízí slevy pro děti do 12 let.

VYBAVENÍ HOTELU

Menší recepce, plocha na cvičení, dětský koutek. Možnost využití bazénu ve vedlejším hotelu Venezia.

Destinace

Pigadia je zároveň hlavním městem ostrova Karpathos. Přístavní město bývá v sezóně rušným místem a vybízí k romantickým procházkám, nákupům i nočnímu vyžití. Pigadia získalo své jméno podle studen, které jsou v této oblasti nepřehlédnutelné. V blízkosti města se rozprostírá 4km dlouhá, písečná pláž s bazilikou Ag. Fotini z 5.stol.n.l., přezdívaná také Poseidonovým chrámem. Druhá pláž Kyra Panagia je písečně-oblázková a dostala své jméno podle nedalekého kostela Kyria Panagia.

Poloha
Karpathos
Pokoje
STUDIO - dvoulůžkový s přistýlkou - vybavení: lednice, klimatizace, trezor, vysoušeč vlasů, koupelna se sprchou a WC, balkon, kuchyňka, wifi, APARTMAN - rodinný pokoj - vybavení: lednice, klimatizace, trezor, vysoušeč vlasů, koupelna se sprchou a WC, balkon, kuchyňka, wifi
€363.88

Rating / Number of votes
4 / 3
Total score 80%