NiftyCent.com
NiftyCent.com
NiftyCent
US
     
Groups
  People  
Map

Aqua Blue

Greece , Korfu
Attached images
Středisko
Liapades
Poloha
Komorní hotelový komplex nízkopodlažních budov leží na kopci blízko pláže v půvabné zátoce obklopené zelenými kopci, cca 900 m od centra města Liapades, cca 22 km od města Korfu a cca 18 km od letiště; obchody a bary cca 200 m od hotelu, autobusová zastávka cca 900 m od hotelu. Vzhledem k poloze na kopci nedoporučujeme pro osoby s omezenou pohyblivostí. Adresa hotelu: Aqua Blue hotel, Liapades 490 83, Corfu.
Pláž
Veřejná oblázkovo-kamenitá pláž Glyko se nachází cca 70 m od hotelu; lehátka a slunečníky za poplatek.
Vybavení
Vstupní hala, recepce, restaurace s výhledem na moře, 2 restaurace à la carte (nejsou součástí all inclusive), bar, bar u bazénu, bar na pláži (není součástí all inclusive), parkoviště, WiFi ve veřejných prostorách zdarma; za poplatek trezor na recepci (cca 15 EUR/týden), hlídání dětí (na vyžádání), lékařská služba, půjčovna aut. Bazén s vyhrazenou částí pro děti; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky za vratný depozit (cca 10 EUR a 1 EUR za výměnu).
Ubytovaní
Standardní dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, telefonem, chladničkou, balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady. Za příplatek stejně vybavené pokoje superior s možností přistýlky a výhledem na moře; na vyžádání mezonetové pokoje pro 5 osob (max. 4 dospělé osoby) s výhledem do zahrady. Stejně vybavené dvoulůžkové junior suite s možností přistýlky (navíc župany a set k přípravě kávy/čaje) a výhledem na moře.
Stravování
All inclusive zahrnuje snídaně (7:30-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu, dopolední občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:30-23:00, koktejly 20:00-23:00) v časech a místech určených hotelem. Hotel u večeře vyžaduje formální oblečení (pánové dlouhé kalhoty).
Sport a zábava
Stolní tenis, 2x týdně živá hudba v hlavní restauraci.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v destinaci * 7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 3 EUR/noc, 5* 4 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.