NiftyCent.com
NiftyCent.com
NiftyCent
US
     
Groups
  People  
Map

Zaton Holiday Resort

Croatia , Zaton
Attached images
Poloha

Rozsáhlý komplex v udržovaném piniovém háji v klidné zátoce nedaleko města Zaton. Nákupní možnosti a restaurace přímo v areálu. Starobylé město Nin cca 3 km, historické město Zadar cca 15 km.

Vybavení

596 apartmánů a studií (přízemí a 1. patro), vstupní hala s recepcí, klimatizované společné prostory, v areálu 3 à la carte restaurace (pizzerie, dalmácká taverna, grill restaurace), bar/kavárna, supermarket, pekárna, směnárna, bankomat, trafika, kadeřnictví, doktor, v zahradě několik bazénů (vybrané s možností klimatizace/vyhřívání), lehátka a slunečníky u bazénu za poplatek, terasa na slunění.

Ubytování
ST: kombinovaná obývací místnost s kuchyňským koutem (vybavený základním nádobím a mikrovlnou troubou), koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, trezor, TV/sat., telefon, kávovar, možnost přistýlky, balkon nebo terasa, kategorie **** (prostornější a novější oproti ***). AP1: viz ST, oddělená ložnice, přistýlky v denní místnosti. AP2: viz ST, 2 oddělené ložnice, přistýlka v denní místnosti, 2 koupelny, 2 TV/sat.
Stravování

Bez stravování. Možnost dokoupení polopenze - snídaně a večeře formou bufetu, nápoje během večeře zdarma (pivo, víno, voda, džusy).

Zajímavosti
Možnost parkování na centrálním parkovišti v komplexu zdarma. Hotel akceptuje malá domácí zvířata do 7 kg na vyžádání (za poplatek cca 14 EUR/den). Závěrečný úklid není zahrnut v ceně zájezdu a platí se při odjezdu na recepci 40 EUR / apt.
Odkaz
Https://www.zaton.hr/en/
Handicap

Pro handicapované klienty uzpůsoben přístup na pláž a do moře.

Internet
Zdarma: WiFi v celém areálu hotelu.
Poznámka

Oficiální třída: ****

Maximální obsazenost
Studio (ST): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě Apartmá (AP1): 4 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě Apartmá (AP2): 6 dospělých /5 dospělých + 1 dítě dítě do 12 let