NiftyCent.com
NiftyCent.com
NiftyCent
US
 

Elenite Villas

Bulgaria , Elenite
Attached images
Poloha
Komfortní několikapatrový hotel Royal Park je součástí prázdninového komplexu Elenite Holiday Village, je situován v první linii hotelů, pouhých 20 m od pláže malebného přímořského letoviska Elenite. Aquapark Atlantida leží v pěší vzdálenosti od hotelu a je pro klienty hotelu zdarma.
Vzdálenosti
Vzdálenost od pláže: 20 metrů, vstup do vody je pozvolný
Ubytování
Pokoje: TV/SAT, klimatizace, sprcha, toaleta, fén, telefon, balkon.
Vybavení a služby
Vstupní hala s recepcí, směnárna, 4 výtahy, venkovní bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), hlavní restaurace, 3 á-la-carte restaurace, lobby bar, bazénový bar, kavárna, volný vstup do aquaparku Atlantida (bazény, skluzavky), lehátka a slunečníky v aquaparku Atlantida, aqua bar v aquaparku, nově zdarma v blízkosti aquaparku zábavní atrakce pro děti, animační programy pro děti i dospělé, dětský bazén, miniklub, dětské hřiště, fitness, volejbal, minigolf, basketbal, fotbal, aerobik, vodní polo, vodní aerobik, tenisové kurty s osvětlením.
Sport a zábava
Další služby za poplatek: Wi-Fi přístup na internet v lobby, plážový bar, irský bar, piano bar, obchůdky, stolní tenis, šipky, bowling, billiard, elektronické hry, internetový koutek, squash, lukostřelba, SPA (salon krásy, sauna, parní lázně, solarium, masáže, jacuzzi), kadeřnictví, doktor na telefonu, půjčovna aut, sejf, minibar.
Děti
Velký aquapark, dětské hřiště, bazén, miniklub, animační programy zábavné atrakce
Další informace
Možnost obsazení: 2, 2+1, 2+2
Za příplatek výhled na moře, na park - různé druhy ubytování na dotaz v CK

Offers sorted by date


Date from
Date to
Number of days
Price
6/1/21
6/8/21
8 Days
9/7/21
9/14/21
8 Days
9/7/21
9/14/21
8 Days
9/10/21
9/17/21
8 Days
9/14/21
9/21/21
8 Days
€334.25

Rating / Number of votes
3.4 / 13
Total score 68%

Map