NiftyCent.com
NiftyCent.com
NiftyCent
US
     
Groups
  People  
Map

Maria's Beach Hotel

Greece , Sidari
Attached images
Popis
Kladné stránky

hotel na pláži
příjemná rodinná atmosféra
bazén
wifi v celém objektu zdarma

Upřesnění k popisu hotelu

klimatizace za poplatek 5 EUR/den
rekreační poplatek 1,5 EUR/pokoj/den

Hotel MARIA´S BEACH

Hotel Maria´s Beach *** je oblíbený hotel v klidnější oblasti městečka Sidari v těsné blízkosti písečné pláže. Sidari patří mezi rušnější letoviska ostrova Korfu a je proslulé kanálem lásky, který je díky malebné krajině utvářen bílými skálami, zátokami a jeskyněmi.
Hotel Maria´s Beach doporučujeme všem klientům, kterým stačí skromnější ubytování, to vše je ale kompenzováno výbornou polohou. Hotel pořádá zábavné večery pro své hosty.

Pokoj pro 2 osoby (P2)

dvoulůžkový pokoj s možností 1 přistýlky (rozkládací lehátko) je v přízemí nebo prvním patře s výhledem na moře, na bazén nebo do zahrady. Má balkon/terasu, koupelnu s WC, ledničku, varnou konvici, malou kuchyňku, TV/SAT, klimatizaci za poplatek (5 EUR/den), telefon, fén, trezor (za poplatek).

Vybavení hotelu

vstupní hala s recepcí, s televizorem a wi-fi (zdarma), trezor v recepci (zdarma), restauraci s terasou, hlavní bar, bar u bazénu, bazén s dětským brouzdalištěm. Lehátka a slunečníky u bazénu jsou zdarma.

Stravování

polopenze. Snídaně a večeře se podávají v hotelové restauraci a jsou servírované.

Vzdálenosti

pláž 0 m, centrální městská pláž letoviska Sidari Canal D'Amour 350 m, obchody 250 m, centrum 600 m, letiště 48 km.

Pláž

písečná s pozvolným vstupem do moře. Sprchy, lehátka a slunečníky za poplatek.

Zábava a sport

Rušné letovisko Sidari nabízí bohatý večerní život (diskotéky, bary). Hotel pravidelně pořádá oblíbené večery s živou hudbou a tancem. Na své si přijdou i milovníci sportů. Na pláži najdete širokou nabídku vodních sportů za poplatek - loďky, šlapadla, vodní lyžování, windsurfing, paragliding, jízdu na banánech, motorové čluny, potápění, šnorchlování. Na místě zajišťujeme fakultativní výlety v blízkém okolí.

Pokoje
Dvoulůžkový pokoj s balkonem (+1) - balkon nebo terasa - vybavení: kuchyňský kout, klimatizace za poplatek
€405.92

Rating / Number of votes
3 / 7
Total score 60%