NiftyCent.com
NiftyCent.com
NiftyCent
US
     
Groups
  People  
Map

Karyatides Apartments

, Korfu
Attached images
Rychlý přehled
ekonomická ubytování ve studiu
taverna majitele na střeše domu
apartmány s vlastní kuchyňkou
vhodné pro rodiny s dětmi
Stručná poloha
hezká oblázová pláž 80 m
nákupní možnosti přímo v okolí
historická Kerkyra 18 km
zastávka místní dopravy 50 m
Poloha
útulný apartmánový dům leží asi 80m od jedné z nejkrásnějších oblázkových pláží na ostrově, přímo v letovisku Barbati na severovýchodním pobřeží ostrova, v klidné lokalitě na vyvýšeném místě s nádhernými výhledy na moře a zároveň pod nejvyšší horou ostrova Pantokrator (906m). Letiště, stejně jako hlavní město Kerkyra, je vzdáleno cca 18 km, letoviska Ipsos a Nissaki cca 2-4 km. Na všechna okolní místa se pohodlně dostanete pomocí místní autobusové dopravy, jejíž zastavka je 50 m od ubytování.
Pojmenování upoutávky 1
Pláž.
Popis upoutávky 1
Pohled na pláž Barbati.
Vybavení hotelu
dům stojí u silnice procházející letoviskem a zde se nachází i vyhlášená taverna majitele Karyatides. Můžete si zde objednat snídaně či polopenzi, z terasy restaurace je nádherný výhled na pláž a blízké moře. V domě se nachází 2 apartmány a 3 studia pro 2-3 osoby a 1 jednolůžkový pokoj. Wi-fi internet je zdarma ve všech prostorách. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek (cca 6-7 EUR za set) a je zde i několik veřejných bazénů, jejichž využití je podmíněno minimální konzumací v poolbaru. Najdete zde i středisko vodních sportů a řadu taveren.
Vybavení pokoje
studia s možností 1 přistýlky jsou vybavena standardně a účelně, mají malé sociální zařízení se sprchou a WC, individuální klimatizaci (bez poplatku v hlavní sezóně), ledničku ,Wi-Fi internet zdarma, 2ploténkový vařič, varnou konvici a toustovač, prostorný balkón či terasu. Podlaha je krytá dlažbou. Úklid se provádí 2x týdně, ručníky a povlečení se mění 1x týdně. Apartmány mají 2 oddělené místnosti a standardně vybavený kuchyňský kout (kapacita 2-4 osoby).
Pojmenování zařízení 1
Studio pro 2 osoby, 1 přistýlka.
Pojmenovani_zarizeni_1_en
studia mají malé sociální zařízení se sprchou a WC, individuální klimatizaci (bez poplatku v hlavní sezóně), ledničku ,Wi-Fi internet zdarma, 2ploténkový vařič, varnou konvici a toustovač, prostorný balkón či terasu. Podlaha je krytá dlažbou.
Stravování
vlastní nebo možnost doobjednání snídaní, večeří nebo chutné polopenze v některé z blízkých taveren.
Náš názor
vyhledávané ekonomické ubytování na dosah nádherné pláže vhodné nejen pro rodiny s dětmi. Oceňujeme lokalitu v blízkosti hlavního města a dalších zajímavých míst. Jde rovněž o ideální místo k poznávání celého ostrova a jiných pláží v okolí.
Cena letecky/osoba zahrnuje
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.
Cena letecky nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.
Povinné příplatké letecké dopravy
splatný v místě ubytování: Pobytová taxa cena za pokoj/noc 1-2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur

Offers sorted by date


Date from
Date to
Number of days
Price
5/29/21
6/5/21
8 Days
5/30/21
6/6/21
8 Days
6/2/21
6/9/21
8 Days
9/25/21
10/2/21
8 Days