NiftyCent.com
NiftyCent.com
NiftyCent
US
   
Ideas
 
What went down

Theo Beach

Greece , Řecko
Attached images
Popis
Theo Beach O ubytování

Dům Theo Beach najdete v klidné části letoviska Asprovalta, pouhých 90 m od moře. Ubytovat se můžete ve dvoulůžkových, třílůžkových i čtyřlůžkových studiích.

Poloha a popis ubytování

Nachází se na okraji pláže, v první řadě zástavby. Před domem se nachází prostorná zahrada, kterou můžete využít pro příjemné venkovní posezení. K dispozici je také stolní tenis. Do centra Asprovalty to budete mít cca 900 m. Zde se nachází pobřežní promenáda lemovaná platany a restauracemi s výbornou řeckou i mezinárodní kuchyní.

Studia

Dům Theo Beach nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích (studiích). Ta jsou vybavena pevnými lůžky, která znamenají maximální pohodlí pro všechny členy vaší výpravy. Studia disponují vždy menší kuchyňkou se základním vybavením, lednicí a vařičem. Počítat můžete i s vlastní koupelnou s WC. Ke každému studiu náleží prostorná terasa se zahradním nábytkem. Některá studia mají krásný výhled na moře.

Služby

Všechny studia v naší nabídce nabízí možnost bezplatného Wi-Fi připojení, za poplatek (cca 5 euro/den) pak můžete využívat digitální klimatizaci. Většina pláží je veřejná, lehátka a slunečníky jsou pronajímány za poplatek (cca 6 euro/den), případně za jiných podmínek (například výměnou za konzumaci). Pláže jsou široké a díky absenci hotelových komplexu zde najdete jen minimum ostatních turistů. Každý den je vám k dispozici česky mluvící delegát.

Stravování

Základní nabídka pro Asprovaltu je bez stravování, zároveň pro vás máme připravené zájezdy se snídaní (kontinentální) v sousedním hotelu Delfini. Díky blízkosti místních pekáren, supermarketu a trhu si jídlo jednoduše zajistíte sami. V případě, že si ale na dovolené chcete odpočinout i od vaření, poskytnou vám útočiště blízké restaurace a taverny s fantastickou řeckou kuchyní.

Vybavení
Wi-Fi připojení k internetu, Klimatizace, Zahrada
Sport
Stolní tenis
Pokoje
 • Studio
 • ,
 • Studio s výhledem na moře

 • Offers sorted by date


  Date from
  Date to
  Number of days
  Price
  6/23/21
  7/3/21
  11 Days
  6/23/21
  7/3/21
  11 Days
  9/15/21
  9/25/21
  11 Days
  9/15/21
  9/25/21
  11 Days
  9/15/21
  9/25/21
  11 Days