NiftyCent.com
NiftyCent.com
NiftyCent
US
     
Groups
  People  
Map

Manolia

Greece , Plakias
Attached images
Proč právě sem
  • Klidné prostředí
  • Krásný výhled
  • Oblíbené
Poloha
Vilka je postavena ve svahu nad zálivem Plakias. Na pláž Plakias a k pobřežní promenádě se dostanete, půjdete li po příjezdové komunikaci ke kamennému schodišti, které Vás dovede přímo k hotelu Alianthos Beach a na pláž.
Ubytovaní
2lůžková studia v 1. nebo 2. patře a 4lůžkové apartmány v 1. nebo 3. patře mají kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sprchu, WC, klimatizaci (za příplatek), TV/SAT a Wi-Fi. Zastíněné prostorné balkóny studií a apartmánů směřují k moři a je z nich okouzlující výhled na záliv a na moře. Počet hvězdiček hotelu není jeho oficiální kategorií, ale vychází z našich zkušeností a poznatků.
Výběr konkrétního čísla pokoje
  • 1. patro: studia č. 101, 201, 202, 203 a aprtmán č. 103 s výhledem na moře
  • 2. patro: apartmán č. 302 s výhledem na moře
Do poznámky Vaší objednávky nám prosím napište Vaše požadavky a preference a naši pracovníci Vás budou kontaktovat ohledně aktuálně volných pokojů.
Stravování
Ubytování je bez stravování. V naší exkluzivní nabídce lze zakoupit se stravováním (snídaně nebo polopenze formou bufetu) v hotelu Alianthos Beach cca 450 m, který je vyhlášený skvělou kuchyní.
Pláž
Krásná písčito-oblázková pláž je vzdálena pouze 400 m. Na pláži si lze pronajmout slunečníky a lehátka.
Vzdálenosti
Pláž: cca 400 m Centrum Plakiasu: cca 500 m
Slevy pro děti
1 DÍTĚ UBYTOVÁNÍ ZDARMA = 1 dítě má ubytování zcela ZDARMA, platí pouze letenku a transfer 1 dítě do 18 let na přistýlce (3. lůžko) platí pouze 8990 Kč (10/11 nocí). Počet míst je omezen. Platí na vybrané letecké termíny a do vyčerpání kapacit.
Poznámka
Povinná pobytová taxa: 0,50 € za pokoj a noc pro studia/apartmány všech kategorií. Poplatek je účtován za pokoj, nikoliv za osobu a platí se na místě.
Cena zahrnuje
letenku Praha - Heraklion - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 10x, nebo 11x ubytování, stravu dle ceníku, služby zástupce CK (CK, CK, CK, CK Plus).
Volitelné doplatky
cestovní pojištění vč. storna: od 50 Kč/osoba/den 1lůžkové studio: 400 Kč/noc dítě do 2 let: 990 Kč bez nároku na místo v letadle a služby klimatizace za příplatek 5€ (platba na místě)
Ceny jsou kalkulovány k datu
k 20.9.2019