Groups
 
People
 
Map

Villa Malo More

Croatia , Severní Dalmácie
Attached images
Poloha

Ostrov Čiovo se nachází velmi blízko historického centra starobylého Trogiru, s kterým je spojený mosty. Na ostrově Čiovo existuje mnoho míst, v kterých se turisté pobaví. Arbanija, kde se nachází i villa Malo More se diskrétně prezentuje jako vhodné místo pro ideální rodinnou dovolenou. Díky vynikající geografické poloze je ostrov Čiovo ideálním výchozím bodem pro návštěvu mnoha památek v celém širém okolí. V dosahu jsou dvě UNESCO perly - Trogir a Split, a také pozůstatky Salony, největšího římského města na území Chorvatska. Milovníci přírody by měli rozhodně navštívit i Národní park Krka .

Villa Malo More *** aparthotel se nachází v první řadě u moře, zhruba 20 m od pláže. Hostům jsou k dispozici klimatizované apartmány pro 2-6 osob s možností dokoupení polopenze. Villa Malo More je vhodným místem pro strávení rodinné dovolené, ale i pro skupiny. Hostům je k dispozici restaurace, lounge bar, garáž, parkování, mini market, praní a žehlení prádla.

Ubytování

Apt. 1/2+2 - A4 (50 m2) – ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s možností 2 přistýlek ve formě rozkládacího lůžka (vhodné pro 1 dospělou osobu + 1 dítě do 12ti let), plně vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchou a WC, terasa s výhledem na moře.

Apt. 1/4+2 - A6 (70 m2) – ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 oddělenými lůžky, obývací pokoj s možností 2 přistýlek (vhodné pro 1 dospělou osobu + 1 dítě do 12ti let nebo 2 děti do max. 16ti let), plně vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchou a WC, terasa s výhledem na moře.

Stravování

vlastní - možnost dokoupení polopenze nebo plné penze

Vybavení

Restaurace, lounge bar, garáž, parkování, mini market, praní a žehlení prádla, WIFI.