NiftyCent
US
| | Remote services | Settings - United States
Marketplace       Companies Ashburn       Jobs       Services Remote services Settings - United States

Draganikos

Řecko , Alikanas
This offer is not available in your country.
Popis

Apartmány Draganikos leží v méně rušném letovisku Alykanas na severním pobřeží ostrova Zakynthos. Skládá se z několika budov, které jsou obklopeny vzrostlou, avšak udržovanou zahradou s palmami a citrusovníky. Hlavní ulice s obchůdky, restauracemi a tavernami je vzdálena cca 500 m od ubytování. Písečná pláž v zátoce Alykon se nachází jen cca 3 minuty chůze. Procházkou se lze také pěšky dostat do vedlejšího letoviska Alykes, které je s Alykanas téměř propojené. Klienti mohou využívat bazény v okolních hotelích (za konzumaci v baru u bazénu). Doporučujeme zejména pro čtyřčlennou rodinu a klientům všech věkových kategorií, upřednostňující menší letovisko.

Apartmán pro 2, 3 a 4 osoby (AP 2)

standardně vybaven. Skládá se ze dvou ložnic s daným počtem lůžek a s kuchyňským koutem (lednice, vařič, nádobí pro jednoduché stolování a pro daný počet ubytovaných), vlastní
sociální zařízení (sprcha, WC), klimatizace (10 EUR/den), balkon nebo terasa s posezením.

Stravování

individuální, vaření z vlastních zásob, doporučujeme stravování v místních tavernách či restauracích.

Vzdálenosti

pláž 280 m, nejbližší nákupní možnosti v blízkosti ubytování, centrum Alykanas 360 m, centrum Alykes 2,5 km, letiště 20 km.

Pláž

písečná s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Zábava a sport

na pláži je možnost výběru vodních sportů (za poplatek), fakultativní výlety, půjčovny aut či skútrů, restaurace, taverny, nákupní možnosti.

Vybavení
wi-fi zdarma
Pokoje
Apartmán pro 2-4 osoby - balkon nebo terasa - vybavení: lednice, kuchyňský kout, sociální zařízení, klimatizace za poplatek

Offers sorted by date


Date from
Date to
Number of days
Price
$504.85

Rating / Number of votes
3.8 / 1
Total score 76%

Map