NiftyCent
US
| | Remote services | Settings - United States
Marketplace       Companies Ashburn       Jobs       Services Remote services Settings - United States

Jaz Lamaya Resort

Egypt , Marsa Alam
This offer is not available in your country.
Poloha

V zátoce Madinat Coraya, přímo u pláže cca 7 km severně od letiště. El Quseir cca 68 km, Port Ghalib asi 9 km (hotelový minibus za poplatek).

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 2 restaurace à la carte (italská a orientální), bar, diskotéka, amfiteátr, obchodní pasáž, konferenční místnost. Venku zahrada, 4 bazény (3 bazény v zimě s možností vyhřívání), terasa s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma, bar u bazénu. V rámci areálu hotelů Jaz aquapark Madinat Coraya se skluzavkami pro děti i dospělé.

Ubytování
DRSTS: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), TV/sat., telefon, klimatizace, trezor, minibar (za poplatek), set na přípravu kávy a čaje, balkon nebo terasa. DRPVS: viz DRSTS, výhled na bazén. DRSVS: viz DRSTS, výhled na moře. FRST0: viz DRSTS, navíc menší ložnice oddělená zatahovacími dveřmi nebo závěsem. FRPV0: viz FRST0, výhled na bazén. FRSV0: viz FRST0, výhled na moře. DRSTX: viz DRSTS, prostornější. DRPVX: viz DRSTX, výhled na bazén. DRSVX: viz DRSTX, výhled na moře.
Stravování

Viz program all inclusive.

Zajímavosti

Vstup zdarma do aquaparku Madinat Coraya s 19 různými atrakcemi pro dospělé a dalšími 8 pro děti.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Odkaz
Http://www.jaz.travel
Wellness

Zdarma: vířivka, sauna, pára.

Za poplatek: masáže a různé druhy zkrášlujících procedur.

Internet

Zdarma: WiFi v hotelu.

Za poplatek: internetový koutek.

Poznámka

Oficiální třída: *****

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.
Zima 2021: Aquapark mimo provoz do 12.3.2021. Od 13.3.2021 zpět v provozu.

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj (DRSTS/DRPVS/DRSVS): 2 dospělí / 1 dospělý + 1 dítě Rodinný pokoj (FRST0/FRPV0/FRSV0/FRX/FRPVX/FRSVX): 3 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti Dvoulůžkový pokoj Deluxe (DRSTX/DRPVX/DRSVX): 3 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti Dítě do 14 let

Offers sorted by date


Date from
Date to
Number of days
Price
$506.64

Rating / Number of votes
4.1 / 12
Total score 82%

Map