NiftyCent
US
| | Settings - United States
Marketplace       Companies Ashburn       Jobs       Services Settings - United States

Hotel Mercury

Španělsko , Santa Susanna
This offer is not available in your country.
Středisko
Santa Susanna
Poloha
Pěkný hotel s příjemnou atmosférou se nachází v klidnější části moderní hotelové zástavby, na konci pobřežní promenády s restauracemi, obchůdky a bary.
Pláž
Dlouhá a široká pláž s hrubozrnným pískem a stupňovitým vstupem do moře se nachází cca 100 m od hotelu, přístup podchodem pod lokální tratí, lehátka a slunečníky za poplatek.
Vybavení
Vstupní hala, recepce, bankomat, výtahy, restaurace, bar v lobby a u bazénu, TV místnost, WiFi zdarma na recepci, konferenční místnost; za poplatek internet, parkoviště. Venkovní terasa na slunění s bazénem, dětský bazén; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.
Ubytovaní
Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, telefonem, chladničkou, SAT/TV a balkonem; za poplatek trezor. Na vyžádání a za příplatek rodinné pokoje s možností až 2 přistýlek pro děti.
Stravování
Polopenze bufetovým způsobem, možnost dokoupení all inclusive, které zahrnuje plnou penzi, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, kávu, snack.
Sport a zábava
Posilovna, dětská herna, animační programy pro děti a dospělé (červenec-srpen); za poplatek stolní tenis, kulečník.
Cena zahrnuje
* leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdů * 7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby česky mluvícího delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
Cena nezahrnuje povinný turistický poplatek v Katalánsku (platba na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení, orientační cena cca 1 EUR/osoba/den pro hotely 4*, cca 0,50 EUR/osoba/den pro ostatní hotely 3* a jiná ubytovací zařízení a to do max. výše za 7 nocí pobytu); děti do 16 let tuto taxu neplatí.

Offers sorted by date


Date from
Date to
Number of days
Price
$517.20

Rating / Number of votes
3.6 / 5
Total score 72%

Map