NiftyCent
US
| | Remote services | Settings - United States
Marketplace       Companies Ashburn       Jobs       Services Remote services Settings - United States

Side Altinkum Hotel

Turecko , Side
This offer is not available in your country.
Popis

Moderně zařízený hotel Altinkum Park *** byl otevřen teprve v roce 2013 a patří ke známému hotelovému komplexu Altinkum Bungalows. Leží u písečné pláže a do centra antického Side se snadno dostanete příjemnou procházkou po pobřežní promenádě. Je ideální pro všechny klienty, kteří vyhledávají ubytování v blízkosti pláže i centra města.

Pokoj pro 2 osoby

standardně vybaven. Jeho součástí je TV/SAT, trezor a telefon (za poplatek), minibar (náplň za poplatek), fén, koupelna se soc. zařízením, individuální klimatizace, posezení na balkoně (některé pokoje jsou bez balkonu) nebo na terase. Přistýlka na vyžádání.

Vybavení hotelu

recepce, restaurace, á la carte restaurace, bar u bazénu, bazén s oddělenou dětskou částí, lehátka s matracemi a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma. Placené služby: plážové osušky, sauna, masáže, kadeřník, lékař.

Stravování

all inclusive.

Vzdálenosti

pláž jen přes pobřežní promenádu, nákupní možnosti do 100 m, centrum Side 800 m, letiště v Antalyi 65 km.

Pláž

písečná (jemný písek) s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky zdarma.

Zábava a sport:

- zdarma: 1x týdně tematické večery.

- placené: masáže, vodní sporty na pláži, mini market.

ALL INCLUSIVE program

snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Odpolední káva/čaj se sušenkami. Neomezené množství alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době 10:30 – 22:00 v hotelovém baru a restauraci. AI program nezahrnuje: importované a balené nápoje, džusy z čerstvého ovoce, koktejly, tureckou kávu, zmrzlinu, cappuccino, restauraci á la carte.

Vybavení
recepce, plážové lehátka zdarma, restaurace, wi-fi zdarma (na recepci), TV/SAT, trezor za poplatek (na recepci), snack bar u bazénu, lobby bar, směnárna, á la carte restaurace
Pokoje
Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky - bez balkonu - vybavení: sociální zařízení, TV/SAT, klimatizace v ceně, trezor za poplatek, telefon, fén, wifi na recepci

Offers sorted by date


Date from
Date to
Number of days
Price
4/10/21
4/14/21
5 Days
4/17/21
4/21/21
5 Days
4/24/21
4/28/21
5 Days
$525.25

Rating / Number of votes
3.2 / 9
Total score 64%

Map