Groups
People
Map

Azalia

Bulgaria , Sveti Konstantin
Attached images
Popis
Azalia O ubytování

Jak daleko to budete mít z hotelu na pláž? Jeden krok. Hotel Azalia se nachází přímo na písečné pláži. Hotel má také venkovní a vnitřní bazény a vlastní SPA centrum. Těšit se můžete na bohatý program ULTRA ALL INCLUSIVE. Způsob dopravy si můžete zvolit.

Poloha a popis

Hotel se nachází přímo na pláži s pozvolným vstupem do moře. Klidná lokalita, okolní zeleň a pohodové prostředí je vhodné především pro ty, kteří si chtějí užít dovolenou plnou odpočinku a koupání v moři nebo prostorném hotelovém bazénu.

Pokoje

Veškeré pokoje mají výhled (nebo částečný výhled) na moře a jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, fénem, TV, minibarem a telefonem. Samozřejmostí je i v ceně zahrnutá klimatizace. Ke standardu většiny pokojů patří balkon nebo terasa, kde můžete odpočívat. Do pokojů je možnost objednat přistýlku. Výbornou variantou pro rodiny s dětmi nebo větší skupiny jsou pak apartmány.

Služby hotelu

Tři bary, venkovní a vnitřní bazén, SPA centrum, jacuzzi, dvě sauny, pára, fitness, dětský klub, animační programy vč. bazénových her pro děti. To a mnohem více nabízí hotel Azalia v rámci svého ULTRA ALL INCLUSIVE programu. Příjemné atmosféře u venkovního bazénu přispívá rozdělení na tři části (plaveckou, zábavní a pro děti i s tobogánem). Lehátka u bazénu nebo na pláži vám zpříjemní pobyt a hotel je poskytuje zdarma.

Stravování

Snídaně, obědy i večeře jsou podávány formou švédských stolů, jedná se tedy o - co se množství týče - neomezenou konzumaci. Příjemným bonusem je pak dopolední a odpolední svačina. Pětkrát v týdnu se můžete těšit na tematickou kuchyni - místní bulharskou, asijskou, seafood, orientální nebo mexickou.

ULTRA ALL INCLUSIVE PROGRAM: Snídaně 7.30 - 10.30 hod., oběd 12.30 - 14.30 hod., večeře 18.00 - 21.30 hod. Malé občerstvení je k dispozici u plážového a bazénového baru v čase 10.30 - 18.00 hod. Nápoje: nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje, jako jsou točené pivo, bílé a červené víno nebo tvrdý alkohol, jsou servírovány denně od 10.30 do 23.00 hod.

Destinace Z 378 kilometrů dlouhého bulharského pobřeží, lemovaného nádhernými písečnými plážemi, pro vás vybíráme vedle Zlatých Písků také letovisko Svatý Konstantin a Helena. I zde se můžete těšit na příjemné hotely jak s ALL INCLUSIVE, tak nově i ULTRA ALL INCLUSIVE, na služby našich českých delegátů a hlavně na všeobecnou bulharskou letní pohodu. Letovisko Svatý Konstantin a Helena je především klidným místem s rovinatým terénem a písečnými plážemi. Než jednu dlouhou písečnou pláž (jako třeba na Zlatých Pískách) zde najdete několik spíše menších členitých pláží. Pozvolný vstup do moře oceňují rodiny s dětmi. Letovisko se nachází přibližně 10 kilometrů severně od Varny, třetího největšího města Bulharska. Svůj název nese podle blízkého kláštera z 16. století, který můžete navštívit. Nejstarší přímořské letovisko bylo vybudováno v překrásném přírodním parku s listnatými stromy. Městečko Svatý Konstantin a Helena je také oblíbené lázeňské městečko s termálními prameny a nabízí potřebnou infrastrukturu pro cestovní ruch (pošta, lékárna, zdravotní středisko, policejní stanice). Diskotéky, bary a noční kluby byste zde ale hledali marně. Toto místo tedy doporučujeme především rodinám s dětmi a také všem, kdo hledají klid pro svůj letní odpočinek.

V letošní nabídce najdete hotely jak přímo na pláži (hotel Azalia 4 ), tak i v centrální části letoviska (hotel Gloria 3 ). Hotel Azalia nabízí stravování formou ULTRA ALL INCLUSIVE, což věříme naláká většinu našich klientů, kteří si ALL INCLUSIVE servis zamilovala. Naproti tomu hotel Gloria je oblíbený pro rodiny s dětmi díky zázemí a velkým čtyřlůžkovým pokojům. Pro kompletní nabídku hotelů i variant dopravy doporučujeme sledovat naše webové stránky. Volba je jen na vás a my vám s ní rádi pomůžeme.

Nejjednodušší cesta k objevování krás a zajímavostí bulharského pobřeží vede přes nabídku našich fakultativních výletů. Ty si snadno objednáte přímo v místě pobytu a provázet vás po nich bude zkušený český průvodce. Za zmínku i vidění rozhodně stojí starobylé městečko Nesebar, které je součástí světového dědictví UNESCO a zcela právem se pyšní přezdívkou "perla Černého Moře". Mezi nezapomenutelné poznávací výlety patří i ten na Mys Kaliakra, úchvatný a místy až 70 metrů vysoký útes, ke kterému se váže poutavá historie. Pro rodiny s dětmi je výbornou volbou návštěva delfinária ve Varně. Děti si užijí show s delfíny a rodiče se mohou těšit na následnou prohlídku historického centra města. Milovníci vodních radovánek ocení plavbu lodí podél pobřeží s jedinečnou možností koupání i rybaření. Kromě případného úlovku na vás na palubě čeká občerstvení včetně alkoholických i nealkoholických nápojů a výborného oběda. Více informací o fakultativních výletech najdete u jednotlivých hotelů.

Vybavení
Klimatizace, Venkovní bazén, SPA centrum, Vnitřní bazén, Lehátka, slunečníky u bazénu, Lehátka na pláži, Dětský klub, Sauna, Pára, Animační programy pro děti, Jacuzzi, Vlastní pláž, Bar
Sport
Fitness centrum
Pokoje
 • Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky

 • Offers sorted by date


  Date from
  Date to
  Number of days
  Price
  5/16/21
  5/19/21
  4 Days
  5/16/21
  5/23/21
  8 Days
  5/19/21
  5/23/21
  5 Days
  5/23/21
  5/26/21
  4 Days
  5/23/21
  5/30/21
  8 Days
  5/26/21
  5/30/21
  5 Days
  6/8/21
  6/15/21
  8 Days
  6/8/21
  6/15/21
  8 Days
  6/22/21
  6/25/21
  4 Days
  9/15/21
  9/19/21
  5 Days
  9/19/21
  9/22/21
  4 Days
  9/22/21
  9/26/21
  5 Days
  9/26/21
  9/29/21
  4 Days
  €381.79

  Rating / Number of votes
  3.9 / 1
  Total score 78%