NiftyCent.com
NiftyCent.com
NiftyCent
US
     
Groups
  People  
Map

Grifid Metropol

, Zlaté Písky a další letoviska severní riviéry
Attached images
Středisko
Zlaté Písky
Poloha
Luxusní hotel cca 500 m od centra letoviska a cca 30 km od letiště Varna, autobusová zastávka cca 500 m od hotelu.
Pláž
Písčitá pláž se nachází před hotelem, 1 slunečník + 2 lehátka/pokoj zdarma.
Vybavení
Vstupní hala, recepce, směnárna, restaurace s venkovní terasou, à la carte restaurace, bar u bazénu, SKY bar, lobby bar, bar
na pláži, WiFi v lobby a na pokojích zdarma, infinity bazén, přírodní bazén s oblázkovým dnem a umělou pláží, lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma; za poplatek parkování, obchůdek, lékař.
Ubytovaní
Dvoulůžkové pokoje mají vlastní příslušenství (koupelna s vanou a sprchou, vysoušeč vlasů, WC), klimatizace, SAT/TV, WiFi, telefon, trezor, minibar (denně doplňován – nealko, pivo, občerstvení), kávovar s kapslemi, balkon s bočním výhledem na moře. Za příplatek pokoje Junior Suite až pro 3 osoby.
Stravování
All inclusive Premium zahrnuje snídaně (7:30-10:00) studené jídlo formou bufetu, teplé jídlo a la carte s obsluhou, obědy (12:00-14:00) saláty formou bufetu, hlavní jídlo a la carte s obsluhou, večeře (18:00-19:45 a 20:15 – 21:45) a la carte s obsluhou, lehké občerstvení během dne, nealkoholické nápoje, místní a importované alkoholické nápoje (10:00-24:00) v časech a místech určených hotelem. Hotel u večeří vyžaduje formální oblečení - pánové dlouhé kalhoty. 1x za pobyt možnost večeře v A la carte restauraci Fusion v hotelu Grifid Metropol a 1x ve SKY restauraci Pagur v hotelu Grifid Vistamar (rezervace předem nutná). Grilovací večeře a plážové párty. Bar na pláži v rámci AI Premium.
Sport a zábava
Tenisové kurty (nutná rezervace) a multifunkční hřiště v hotelu Grifid Bolero, stolní tenis, aerobic, Boccia, fitness (možnost individuální schůzky s trenérem ve Fitness studiu v hotelu Encanto), animace, půjčovna kol, jóga, vodní sporty na pláži; za poplatek Wellness centrum - masáže, sauna, relaxační zóna, procedury, Beuty salon.
Cena zahrnuje
LETECKY:
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v destinaci * 7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

VLASTNÍ DOPRAVA:
7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
Za příplatek možnost:
Piknik pro páry
Luxusní, zastíněná lehátka na pláži – Cabana (nutná rezervace)
Romantická večeře na pláži před hotelem (nutná rezervace)