NiftyCent.com
NiftyCent.com
NiftyCent
US
|

Hotel Astor Garden

Bulgaria , Sveti Konstantin
Attached images
Popis
Astor Garden O ubytování

Elegance, komfort, výtečná gastronomie s kombinací programu ULTRA ALL INCLUSIVE a prostředí nového hotelu umístěného přímo
u moře jsou skvělé předpoklady pro to, jak strávit příjemnou dovolenou. Způsob dopravy si můžete zvolit.

Poloha a popis

Hotel Astor Garden se nachází přibližně 50 metrů od moře. V okolí se nachází několik písečných pláží, na které to budete mít jen pár minut chůze. Klidná lokalita letoviska Svatý Konstantin a Helena dokreslí vaší pohodovou dovolenou.

Pokoje

Veškeré pokoje jsou vybaveny klimatizací, lednicí s mini barem (zdarma káva Dolce Gusto a čaj), TV, Wi-Fi, bezpečnostní schránkou. Balkón s nábytkem pro příjemné venkovní posezení je samozřejmostí. Součástí vybavení koupelny jsou vana se sprchou, fén, telefon, župan a pantofle. Přibližná rozloha pokoje je 25 metrů čtverečních.

Služby hotelu

Venkovní a vnitřní termální bazén, fitness, stolní tenis, animační program, hlavní restaurace, lobby bar, snack bar, plážový snack bar, lehátka a slunečníky na pláži a také u bazénu, sauna, pára a Wi-Fi ve společných prostorech i na pokojích. To jsou služby, které jsou součástí programu ULTRA ALL INCLUSIVE. Za příplatek je možné využít služeb wellness centra a masáže nebo À la carte restaurace.

Stravování

Snídaně, obědy i večeře jsou podávány formou švédských stolů, jedná se tedy o - co se množství týče - neomezenou konzumaci. Tento stravovací režim dále doplňuje pozdní snídaně a noční bufet.

ULTRA ALL INCLUSIVE PROGRAM: Snídaně 7.30 - 10.30 hod., obědy 12.30 - 14.30 hod., večeře 18.00 - 21.00 hod. Dále také
pozdní snídaně, odpolední občerstvení a zmrzlina. Nápoje: nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje, jako jsou točené pivo, bílé a červené víno nebo tvrdý alkohol, jsou servírovány denně od 10.30 do 23.00 hod. Snack bar na pláži je součástí programu ULTRA ALL INCLUSIVE.

Destinace Z 378 kilometrů dlouhého bulharského pobřeží, lemovaného nádhernými písečnými plážemi, pro vás vybíráme vedle Zlatých Písků také letovisko Svatý Konstantin a Helena. I zde se můžete těšit na příjemné hotely jak s ALL INCLUSIVE, tak nově i ULTRA ALL INCLUSIVE, na služby našich českých delegátů a hlavně na všeobecnou bulharskou letní pohodu. Letovisko Svatý Konstantin a Helena je především klidným místem s rovinatým terénem a písečnými plážemi. Než jednu dlouhou písečnou pláž (jako třeba na Zlatých Pískách) zde najdete několik spíše menších členitých pláží. Pozvolný vstup do moře oceňují rodiny s dětmi. Letovisko se nachází přibližně 10 kilometrů severně od Varny, třetího největšího města Bulharska. Svůj název nese podle blízkého kláštera z 16. století, který můžete navštívit. Nejstarší přímořské letovisko bylo vybudováno v překrásném přírodním parku s listnatými stromy. Městečko Svatý Konstantin a Helena je také oblíbené lázeňské městečko s termálními prameny a nabízí potřebnou infrastrukturu pro cestovní ruch (pošta, lékárna, zdravotní středisko, policejní stanice). Diskotéky, bary a noční kluby byste zde ale hledali marně. Toto místo tedy doporučujeme především rodinám s dětmi a také všem, kdo hledají klid pro svůj letní odpočinek.

V letošní nabídce najdete hotely jak přímo na pláži (hotel Azalia 4 ), tak i v centrální části letoviska (hotel Gloria 3 ). Hotel Azalia nabízí stravování formou ULTRA ALL INCLUSIVE, což věříme naláká většinu našich klientů, kteří si ALL INCLUSIVE servis zamilovala. Naproti tomu hotel Gloria je oblíbený pro rodiny s dětmi díky zázemí a velkým čtyřlůžkovým pokojům. Pro kompletní nabídku hotelů i variant dopravy doporučujeme sledovat naše webové stránky. Volba je jen na vás a my vám s ní rádi pomůžeme.

Nejjednodušší cesta k objevování krás a zajímavostí bulharského pobřeží vede přes nabídku našich fakultativních výletů. Ty si snadno objednáte přímo v místě pobytu a provázet vás po nich bude zkušený český průvodce. Za zmínku i vidění rozhodně stojí starobylé městečko Nesebar, které je součástí světového dědictví UNESCO a zcela právem se pyšní přezdívkou "perla Černého Moře". Mezi nezapomenutelné poznávací výlety patří i ten na Mys Kaliakra, úchvatný a místy až 70 metrů vysoký útes, ke kterému se váže poutavá historie. Pro rodiny s dětmi je výbornou volbou návštěva delfinária ve Varně. Děti si užijí show s delfíny a rodiče se mohou těšit na následnou prohlídku historického centra města. Milovníci vodních radovánek ocení plavbu lodí podél pobřeží s jedinečnou možností koupání i rybaření. Kromě případného úlovku na vás na palubě čeká občerstvení včetně alkoholických i nealkoholických nápojů a výborného oběda. Více informací o fakultativních výletech najdete u jednotlivých hotelů.

Vybavení
Wi-Fi připojení k internetu, Klimatizace, Venkovní bazén, Wellness, Vnitřní bazén, Lehátka, slunečníky u bazénu, Lehátka na pláži, Sauna, Masáže, Pára, Bar
Sport
Stolní tenis, Fitness centrum
Pokoje
 • Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky

 • Offers sorted by date


  Date from
  Date to
  Number of days
  Price
  6/22/21
  6/25/21
  4 Days