NiftyCent
US
| | Remote services | Settings - United States
Marketplace       Companies Ashburn       Jobs       Services Remote services Settings - United States

Hotel Astor Garden

Bulharsko , Sveti Konstantin
This offer is not available in your country.
Popis
O ubytování

Elegance, komfort, výtečná gastronomie s kombinací programu ULTRA ALL INCLUSIVE a prostředí nového hotelu umístěného přímo
u moře jsou skvělé předpoklady pro to, jak strávit příjemnou dovolenou. Způsob dopravy si můžete zvolit.

Poloha a popis

Hotel Astor Garden se nachází přibližně 50 metrů od moře. V okolí se nachází několik písečných pláží, na které to budete mít jen pár minut chůze. Klidná lokalita letoviska Svatý Konstantin a Helena dokreslí vaší pohodovou dovolenou.

Pokoje

Veškeré pokoje jsou vybaveny klimatizací, lednicí s mini barem (zdarma káva Dolce Gusto a čaj), TV, Wi-Fi, bezpečnostní schránkou. Balkón s nábytkem pro příjemné venkovní posezení je samozřejmostí. Součástí vybavení koupelny jsou vana se sprchou, fén, telefon, župan a pantofle. Přibližná rozloha pokoje je 25 metrů čtverečních.

Služby hotelu

Venkovní a vnitřní termální bazén, fitness, stolní tenis, animační program, hlavní restaurace, lobby bar, snack bar, plážový snack bar, lehátka a slunečníky na pláži a také u bazénu, sauna, pára a Wi-Fi ve společných prostorech i na pokojích. To jsou služby, které jsou součástí programu ULTRA ALL INCLUSIVE. Za příplatek je možné využít služeb wellness centra a masáže nebo À la carte restaurace.

Stravování

Snídaně, obědy i večeře jsou podávány formou švédských stolů, jedná se tedy o – co se množství týče – neomezenou konzumaci. Tento stravovací režim dále doplňuje pozdní snídaně a noční bufet.

ULTRA ALL INCLUSIVE PROGRAM: Snídaně 7.30 – 10.30 hod., obědy 12.30 – 14.30 hod., večeře 18.00 – 21.00 hod. Dále také
pozdní snídaně, odpolední občerstvení a zmrzlina. Nápoje: nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje, jako jsou točené pivo, bílé a červené víno nebo tvrdý alkohol, jsou servírovány denně od 10.30 do 23.00 hod. Snack bar na pláži je součástí programu ULTRA ALL INCLUSIVE.

Vybavení
Wi-Fi připojení k internetu, Klimatizace, Venkovní bazén, Wellness, Vnitřní bazén, Lehátka, slunečníky u bazénu, Lehátka na pláži, Sauna, Masáže, Pára, Bar
Sport
Stolní tenis, Fitness centrum
Pokoje
  • Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky

Offers sorted by date


Date from
Date to
Number of days
Price