Vedoucí gastroprovozu

Creado 18 mar. 2024 | Jihlava | 1.390,88 €   por mes | Turismo y alojamiento | Status: OK

Náplň práce:

  • vedení týmu pobočky
  • dohled nad provozem
  • zodpovědnost za kvalitu produktů a služeb
  • kontrola a objednávání surovin
  • plánování docházky zaměstnanců
  • spolupráce s pobočkami v jiných městech
  • denní telefonická a emailová komunikace s vedením
  • organizace a motivace týmu
  • školení nových zaměstnanců
  • trénink stávajících zaměstnanců a hodnocení jejich práce
  • odpovědnost při řešení reklamací a nestandardních událostí
  • kontroling a následný reporting vedení

Požadujeme:

zkušenosti z pizzerie na jakékoliv pozici velkou výhodou zkušenost v gastronomii velkou výhodou zkušenost s vedením týmu, nebo zájem vzít na sebe zodpovědnost pozitivní přístup k manuální práci zodpovědnost za svěřené věci aktivní přístup k práci časovou flexibilitu a pozitivního ducha velmi dobré komunikační a organizační schopnosti řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:

profesní růst a neustálý osobní rozvoj možný kariérní postup na manažera podíl na tržbách a ziskovosti pobočky mimopracovní týmové zábavní aktivity

První kontakt emailem.

Mostrar contacto