Samostatný/á účetní

Creato 9 mag 2024 | Vracov | 1.212,22 €   al mese | Risorse umane e risorse umane | Status: OK

Náplň práce:

  • samostatné zpracování dokladů do účetnictví v menší rodinné firmě
  • zpracování účetních dokladů (přijatých a vydaných faktur, bankovních a pokladních dokladů, interních dokladů)
  • fakturace zákazníkům dle podkladů z objednávkového systému
  • příprava podkladů pto výrobu a expedici
  • vyřizování reklamací
  • pravidelná komunikace s klienty i kolegy
  • kompletní odpovědnost za řádné vedení účetnictví v souladu s platnou legislativou a předpisy, účtování agendy majetku, závazků a pohledávek, bank, inventarizace účtů, aj.
  • kompletní příprava měsíčních závěrek apříprava ročních závěrek
  • v případě pověření jednání s finančními institucemi a úřady
  • v případě daňových přiznání k DPH, podklady pro daň z příjmu a ostatní daně Pozn.: součástí náplně práce není mzdová část ani personalistika Co požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomického směru výhodou)
  • praxe na pozici samostatné účetní či obdobné
  • komplexní znalost podvojného účetnictví a českých účetních standardů
  • znalost daňových zákonů a souvisejících předpisů
  • praktické zkušenosti s komplexním finančním výkaznictvím
  • výborná znalost práce s PC (tabulkové a textové dokumenty) Co bude Vaší výhodou:
  • znalost ekonomického programu POHODA
  • znalost účetní a daňové problematiky Co nabízíme:
  • pracovní dobu dle domluvy se zaměstnavatelem (případně i home-office na několik dní v měsíci). Práce je možná i na zkrácený úvazek po domluvě se zaměstnavatelem. Životopisy zasílejte na e-mail: niklmarian@pekarstvi-nikl.cz. V případě vícero zájemců budete pozváni na předem domluvené výbhěrové řízení, jehož termín bude upřesněn. Stravenkový paušál, vyšší mzda v případě větší pracovní náplně, v případě spokojenosti a kladných pracovních výsledků proplacení jízdného.

Mostra contatto