Ostraha prodejny lidl vysoké mýto

Created Dec 28, 2023 | Ostrava | €779.22   per month | State and public administration | Status: OK

Nástup možný IHNED.

Náplň práce: Ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, pracovní fond maximálně v délce provozní doby prodejny.

Požadujeme: Čistý výpis z Rejstříku trestů, věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém. Praxe a certifikát strážného výhodou.

Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP, odměny za záchyty nastavení pracovního fondu dle dohody s managerem, zprostředkování certifikátu strážného a zaškolení. Vhodné také pro osoby zdravotně znevýhodněné.

Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází. Prvotní kontakt je nutný telefonicky Po-Pá 8:00 - 16:00 hod., tel. 737 087 145 Lenka Hanušová nebo na e-mail: nabor.centrum@protektia.cz. Nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo.

Show contact