Find new job. life is short.

Jobs

Good paid job around you
Skladník v stavebninách
€1,200.00   per month
• Fyzické preberanie a kontrola tovaru dodaného do skladu, kontrola
dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov.
• Kategorizácia, označovanie tovaru pri prevzatí, ukladanie a skladovanie tovaru.
• Príprava a výdaj tovaru, v prípade potreby vracanie tovaru dodávateľom.
• Udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach.
• Zaisťovanie bezpečnosti tovaru.
• Zodpovednosť za sp

Krupina | Banskobystricky kraj | Slovakia | Created Mar 18, 2024, 9:23:00 PM
Upratovačka
€445.00   per month
Upratovanie bytových domov, kancelárií a domácností.

Skalica | Trnavsky kraj | Slovakia | Created Mar 18, 2024, 9:22:43 PM
Upratovačka

Stara Tura | Nitriansky kraj | Slovakia | Created Mar 18, 2024, 9:22:42 PM
Upratovačka
€5.00

Liptovsky Mikulas | Zilinsky kraj | Slovakia | Created Mar 18, 2024, 9:22:42 PM
Výpravca - Nitra
€1,085.00   per month
Hľadáme práve Vás.

PRIJÍMAME do tímu šikovných kolegov, ktorých pracovná náplň bude:
- riadenie, koordinovanie a zabezpečovanie vlakovej dopravy v
pridelenom obvode,
- riadenie, zabezpečovanie a kontrola posunu,
- riadenie a koordinácia práce prislúchajúcich zamestnancov.

Nitra | Nitriansky kraj | Slovakia | Created Mar 18, 2024, 9:22:41 PM
Upratovačka

Nove Mesto nad Vahom | Trenciansky kraj | Slovakia | Created Mar 18, 2024, 9:22:41 PM
Zvárač kovov
€1,000.00   per month
zváranie kovov v ochrannej atmmosfére, metóda 135 (FM1 až FM5)

Tlmace | Nitriansky kraj | Slovakia | Created Mar 18, 2024, 9:22:40 PM
Junior Asistent/-ka marketingu
€900.00   per month
Poď nám pomôcť

Hľadáme šikovnú kolegyňu / kolegu, niekoho, kto pod dohľadom skúsenejších kolegov pomôže s prípravou a odosielaním pravidelných newsletterov, so správou facebooku, instagramu, dohliadne na youtube a iné siete. Občas napíše text bez gramatických chýb.
A k tomu priebežne popracuje na kôpke drobných úloh z rôznych oblastí.

Kto sme?

Sme lídrom vo svete dizajnových látok. Pokrývame d

Bardejov | Presovsky kraj | Slovakia | Created Mar 18, 2024, 9:22:23 PM
obchodní zástupce
€1,190.48   per month
Jsme rodinná firma s více než 25 lety zkušeností v oblasti výroby a prodeje stínicí techniky.
Nabízíme široký sortiment produktů pro venkovní použití.
Zakládáme si na osobním přístupu ke klientům a kvalitě našich služeb.

Náplň práce:
" Aktivní vyhledávání a oslovování potenciálních klientů v Rakousku
" Prezentace produktů a služeb firmy
" Tvorba obchodních nabídek
" Péče o stávající klienty
Požad

Cesky Tesin | Moravskoslezsky kraj | Czech Republic | Created Mar 18, 2024, 9:22:04 PM
obchodní poradce
€992.06   per month
Požadujeme čistý trestní a insolvenční rejstřík.Uživatelskou znalost práce na PC. Pozitivní myšlení, příjemné vystupování a ochotu učit se novým věcem.
Finanční podpora v adaptaci po dobu 15 měsíců.

způsob kontaktu: předem telefonicky nebo e-mailem

Karvina | Moravskoslezsky kraj | Czech Republic | Created Mar 18, 2024, 9:22:03 PM