Find new job. life is short.

Jobs

Good paid job around you
*Uklízeč/ka
€5.39   per hour
Vyrábíme především laminovací a lakovací stroje, které dodáváme do celého světa. Hledáme kolegyni do našeho týmu v Novém Městě na Moravě.
Očekáváme od Vás:
o samostatnost
o selský rozum, přirozenou zodpovědnost a chuť pracovat
o pečlivost, flexibilitu
Náplň práce:
o úklid prostor pobočky
o výdej stravy a činnosti spojené s provozem výdejny
o údržba zeleně v areálu pobočky
o podíl na řešení odpado

Nove Mesto na Morave | Kraj Vysocina | Czech Republic | Created Apr 25, 2024, 12:28:35 PM
Jsme rodinná firma pracující v oblasti zemědělství, hledáme kolegy na letní sezónu.
Pracovní nabídka je rozmanitá, budete nákladním automobilem navštěvovat zemědělské podniky a obsluhovat mobilní linku na výrobu osiva.
Nabízíme práci na brigádu, dohodu. Po zaučení možnost zaměstnání na HPP. Hledáme také brigádníky na období léta.
Pozice je vhodná i pro lidi z jiného oboru nebo absolventy. Vše Vás

Nove Mesto na Morave | Kraj Vysocina | Czech Republic | Created Apr 25, 2024, 12:28:34 PM
Jobmatch-pro OZP;
Jedná se o úklid ÚP - kancelářské prostory;
První kontakt e-mailem nebo telefonicky PO-PÁ od 8:30-15:30 h

Nove Mesto na Morave | Kraj Vysocina | Czech Republic | Created Jan 15, 2024, 9:21:40 PM