Find new job. life is short.

Jobs

Good paid job around you
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Zkušenosti na lisovně výhodou.
Absolventy strojírenských oborů zaučíme.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně

Ceska Trebova | Pardubicky kraj | Czech Republic | Created Apr 15, 2024, 10:23:30 AM
Obsluha CNC soustruhu
€1,615.12   per month
POŽADUJEME:
- základní praxe na CNC
- absolventy strojírenských oborů zaučíme

Ceska Trebova | Pardubicky kraj | Czech Republic | Created Apr 15, 2024, 10:22:37 AM
Obsluha CNC frézy, frézař na CNC
€1,413.23   per month
POŽADUJEME:

Ceska Trebova | Pardubicky kraj | Czech Republic | Created Apr 15, 2024, 10:22:36 AM
Učitel/ka autoškoly
Nástup dle dohody.
Náplň práce: teoretická výuka a praktický výcvik v autoškole.
Požadujeme profesní osvědčení učitele autoškoly dle zákona č. 247/2000 Sb.
Nabízíme možnost práce na zkrácený úvazek nebo DPČ.
Osobní příplatek, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění.
Uchazeči se mohou přihlásit do 30.06.2024.
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem

Ceska Trebova | Pardubicky kraj | Czech Republic | Created Jan 20, 2024, 1:21:41 PM
Náplň práce: odborný výcvik elektro oborů.
Požadujeme vzdělání v oboru elektro.
Požadujeme odbornou způsobilost v elektrotechnice.
Pedagogické vzdělání výhodou.
Zaměstnanecké výhody: osobní příplatek, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění.
KONTAKT: telefonicky 7.30 - 15.30 nebo e-mailem

Ceska Trebova | Pardubicky kraj | Czech Republic | Created Jan 20, 2024, 1:21:40 PM
Elektromechanik
POŽADUJEME:
- vzdělání SOU, ÚSO elektro
- vyhl. 50/78
- 5 let praxe
NÁPLŇ PRÁCE:
- zapojování složitých rozvaděčů, včetně atypických
- provádění měření a zkoušení el. instalace těchto rozvaděčů
- vedení čety, řídí a organizuje práci pro okruh prací výroby rozvaděčů v rozsahu 10-15 pracovníků
NABÍZÍME:
- 5 týdnů dovolené
- penzijní a životní pojištení
- stravenkový paušál
- pracovní poměr na dobu

Ceska Trebova | Pardubicky kraj | Czech Republic | Created Aug 27, 2023, 12:23:10 AM