Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme deostick pro muže 75 ml

Manufacturer Giorgio Armani
Deosticky Acqua di Gio Pour Homme od značky Armani (Giorgio Armani). Vámi vybrané balení má objem 75 ml.

Cheapest product

$24.97 | Vivantis.cz | In stock

Verified shops

Available in

Similar products in category

Similar products in category

What shops say

Vivantis.cz
Vůně je inspirována krásou Pantellerie, kde Armani strávil prázdniny. Acqua Di Gio je vytvořena pro muže svobodného a divokého, je plná svobody, větru a vody. Celá kompozice je postavena na perfektní harmonii sladkých a slaných tónů mořské vody a jemných nuancí pocitu slunečního tepla na holé kůži. Tento tuhý deodorant neobsahuje alkohol!

Lekarna CZ
Tuhý deodorant

Notino
Armani Acqua di Giò Pour Homme, 75 ml, Deodoranty a antiperspiranty pro muže, Propojte své vůně v harmonický celek. Deodorant Armani Acqua di Gio Pour Homme uvolňuje stejné aroma jako vaše vůně ve flakonu a společně tak tvoří perfektní pár.Vlastnosti:účinně chrání proti poceníchrání před nepříjemným zápachemdoplňuje vůni ze stejné řadyskvěle se hodí společně s vůní jako dárekSložení:bez alkoholuJak používat:Aplikujte na čistou a suchou pokožku podpaží. Můžete opakovat kdykoliv během dne.

Notino.sk
Armani Acqua di Giò Pour Homme, 75 ml, Dezodoranty a antiperspiranty pre mužov, Prepojte svoje vône do harmonického celku. Dezodorant Armani Acqua di Gio Pour Homme uvoľňuje rovnakú arómu ako vaša vôňa vo flakóne a spoločne tak tvoria perfektný pár.Vlastnosti:účinne chráni proti poteniuchráni pred nepríjemným zápachomdopĺňa vôňu z rovnakého raduskvele sa hodí spoločne s vôňou ako darčekZloženie:bez alkoholuPoužitie:Aplikujte na čistú a suchú pokožku podpazušia. Môžete opakovať kedykoľvek v priebehu dňa.

AreaTrend
<p>A deodorant for men that add to the fragrance family of Acqua di Gio from Georgio Armani.&nbsp; A timeless fragrance for men of all ages.&nbsp; Top notes of bergamot, neroli, and tangerine. Middle notes rosemary, persimmon, and jasmine. Base notes of patchouli.</p> <p></p>

matching articles

Notepad++ 7.9.1 – pour Samuel Paty
Italská mafie podváděla s dotacemi pro zemědělce, jednoho muže zatkli v Česku
Soud potvrdil podmínku pro muže, který na Facebooku posílal prvňáky do plynu
&#039;Lardo di Caprio
Sidorová: Město pro muže? Ženy děsí napadení, Vltavská může být otázka života a smrti
Tributes pour in for Skype founder Toivo Annus
Google to pour $10b into India's digital future
Cara mengirim dokumen di Google classroom
As Companies Pour Millions into A.I., Job Opportunities Abound
Další políček pro rostlinné výrobky. Po Nemléku se musí přejmenovat i Ml*ko a Sm*tana