Výsledek hledání

pripravky k
Erbe Solingen Shave, , Klasické holení pro muže, Klasické holení se těší stále větší oblibě. Produkt Erbe Solingen Shave je nezbytným kouskem do vaší kosmetické výbavy.Vlastnosti:designové provedení
Nářadí na instalaci parkovacích senzorů do karosérie, sada 11 dílů v plastové kazetě – Kunzer 7PSW11Speciální montážní přípravky pro vyřezání otvorů pro čidla bez nutnosti vrtání. Umožňují přesné a kv
Kunzer | 2 Obchody
Golddachs Bowl, 1 ks, Klasické holení pro muže, Stylový doplněk Golddachs Bowl se stane nepostradatelným kouskem vaší kosmetické výbavy.Vlastnosti:designové provedení
Přípravky pro opravy promáčklin karosérií metodou PDR – GEKO G02646Sada přípravků včetně kladiva s pryžovými plochami na obou stranách, pro opravu promáčknutí karoserie po krupobití apod. metodou PDR.
GEKO | 3 Obchody
Univerzální přípravky na aretaci motorů diesel (13ks)<br />     13 dílná sada kovových kolíků, šroubů a destičky/výlisku pro zajištění pohyblivých částí motoru (kladka, ozubené kolo, vačková hřídel ap
QUATROS | 2 Obchody
Sada nářadí na regeneraci – opravu poškozených závitů, 9 dílů v plastové kazetě – Kunzer 7GSB09Určeno pro opravu stržených, opotřebovaných či jinak poškozených závitů na šroubech či šteftech kol, čepe
Pokud máte myčku nádobí, která neobsahuje přihrádky, můžete mít potřebu řešit ukládání příborů v myčce. K tomu vám dopomůže praktický košík na příbory do myčky. Je univerzální, můžete jej tedy použít
Sada obsahuje nástrčné gola klíče 1/2" se spirálovitými drážkami, které jsou navrženy pro uvolnění poškozených, stržených nebo bezpečnostních hlav šroubů a matic. Díky takto tvarovaným hlavicím se vyt