Najděte si novou práci. život je krátký.

Pracovní místa

Dobrá placená práce kolem vás
Sustainability Consultant
2 956,25 €   za měsíc
Hornová Jana, e-mail: jana.hornova.ext@siemens.com

Náplň práce:
" Posouzení životního cyklu (LCA) pro podnikání v oblasti služeb a definice kritérií a výpočtových modelů pro transparentnost udržitelného dopadu portfolia služeb.
" Transparentnost připravovaných lokálních a globálních předpisů.
" Podpora procesů Product Lifecyle Management (PLM): Asistence vedoucím PLM v CS při plnění jejich povinn

Prague | Praha, Hlavni mesto | Czech Republic | Vytvořeno 1. 2. 2024 5:29:13

Prague | Praha, Hlavni mesto | Czech Republic | Vytvořeno 1. 2. 2024 1:23:57
- Pokročilé programovací dovednosti
- Zkušenosti s AI a Machine Learning algoritmy and metodami (např. PyTorch, TensorFlow, …)
- Angličtina na pokročilé úrovni slovem i písmem

Zaměstnanecké výhody: Dovolená navíc, sick days

Prague 5 | Praha, Hlavni mesto | Czech Republic | Vytvořeno 28. 9. 2022 8:23:20
Projektant ústředního topení
2 365,00 €   za měsíc
SŠ nebo VŠ strojní nebo stavební, technika prostředí, znalost AutoCAD, autorizace výhodou, nástup dle dohody, možný ihned. Jiné výhody: příspěvek na penzijní a životní pojištění, odborné a jazykové podnikové vzdělávání. Náplň práce: Zpracování projektů v oboru ústředního vytápění. Výpočet tepelného výkonu a tepelně-technických vlastností konstrukcí staveb. Své životopisy zasílejte na personalni@sy

Plzen | Plzensky kraj | Czech Republic | Vytvořeno 6. 5. 2024 20:21:28
Projektant pozemních staveb
SŠ nebo VŠ - obor pozemní stavby podmínkou. Praxe a autorizace v oboru velkou výhodou, znalost práce v MS OFFICE, AUTOCAD. Náplň práce: zpracování projektů v oboru pozemních staveb, vědomosti o fyzikálních, statických, tepelně-technických vlastnostech konstrukčních materiálů a navrhovaných celků. SVÉ ŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE NA: personalni@systherm.com. Nástup dle dohody.

Plzen | Plzensky kraj | Czech Republic | Vytvořeno 6. 5. 2024 20:21:33
Španělský jazyk na úrovni rodílý mluvčí výhodou, bakalářské vzdělání v oblasti elektroniky a informačních sítí výhodou.

Zájemci nechť zašlou svůj strukturovaný životopis s motivační dopis e-mailem na adresu hlasenkavolnehomista@gmail.com

Prague 5 | Praha, Hlavni mesto | Czech Republic | Vytvořeno 28. 9. 2022 8:23:21
Jsme rodinná firma pracující v oblasti zemědělství, hledáme kolegy na letní sezónu.
Pracovní nabídka je rozmanitá, budete nákladním automobilem navštěvovat zemědělské podniky a obsluhovat mobilní linku na výrobu osiva.
Nabízíme práci na brigádu, dohodu. Po zaučení možnost zaměstnání na HPP. Hledáme také brigádníky na období léta.
Pozice je vhodná i pro lidi z jiného oboru nebo absolventy. Vše Vás

Nove Mesto na Morave | Kraj Vysocina | Czech Republic | Vytvořeno 25. 4. 2024 12:28:34
Psychiatrická nemocnice Kosmonosy - dislokované pracoviště v Sadské u Nymburka hledá na plný nebo částečný úvazek primáře a lékaře se specializací v oboru psychiatrie + absolventy.

Nabízíme: vstřícné, přátelské a flexibilní pracovní prostředí menšího pracoviště se zázemím velké nemocnice. Dobré finanční ohodnocení, možnost kontinuálního vzdělávání - akreditované pracoviště, seberealizaci, příspě

Sadska | Stredocesky kraj | Czech Republic | Vytvořeno 18. 11. 2023 17:22:24

Sadska | Stredocesky kraj | Czech Republic | Vytvořeno 19. 11. 2023 1:25:06

Sadska | Stredocesky kraj | Czech Republic | Vytvořeno 19. 11. 2023 5:22:14