NiftyCent.com
NiftyCent.com
NiftyCent
US
| | Remote services | Settings - United States

Siros

Řecko , Leptokaria
This offer is not available in your country.
Popis

Apartmánový dům Siros je v nabídce CK stálicí, která každým rokem přivítá jak naše stálé, tak nové klienty. Svou oblíbenost si získal díky příjemné atmosféře a vynikající poloze jen pár metrů od pláže i centra letoviska Leptokarie na Olympské riviéře. Jedná se o třípatrovou budovu se studii a apartmány v patře. Nová recepce a kavárna dotváří pohodovou atmosféru. Na recepci je možnost připojení k wi-fi za konzumaci. Apartmánový dům Siros doporučujeme všem věkovým kategoriím, kteří vyhledávají živější letovisko a chtějí mít na své dovolené vše na dosah.

Studio pro 2 osoby (ST 2)

místnost se dvěma lůžky nebo manželskou postelí (š. 140 cm) s možností jedné přistýlky (pevné lůžko). Součástí je kuchyňský kout, který je uzpůsoben pro jednoduchou přípravu jídla. Je vybaven základním nádobím odpovídajícímu počtu osob. Dále pak lednička, vařič, TV, vlastní sociální zařízení, sprchový kout balkánského typu, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem. Klimatizace zdarma, malý ručník/ osoba/ pobyt. Některá studia jsou prostorově menší. Ubytování ve vyšším patře bez výtahu.

Stravování

individuální stravování a možnost vaření z vlastních zásob. Doporučujeme také navštívit některou z místních taveren. Vzdálenosti: pláž 100 m, centrum 50 m, restaurace a plážová promenáda 300 m, Soluň 97 km, Athény 405 km.

Pláž

veřejná, oblázkovo-písečná s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Zábava a sport

vodní sporty na pláži – široká nabídka (nafukovací banán, šlapadla, parasailing, plážový volejbal. V centru dobré nákupní možnosti. Nespočet taveren, kaváren, barů a restaurací. Jednou týdně se zde koná tradiční trh. Je zde dobré vlakové spojení do vedlejšího letoviska Nei Pori a také do měst Soluň či Athény. V místě pobytu si můžete vybrat z nabídky fakultativních výletů přes našeho delegáta.

Vybavení
recepce, nápojový bar, wi-fi zdarma (na recepci), TV/SAT
Pokoje
Dvoulůžkové studio s balkonem (+1) - balkon - vybavení: lednice, kuchyňský kout, sociální zařízení, TV, klimatizace v ceně, dvouplotýnkový vařič, wifi na recepci

Offers sorted by date


Date from
Date to
Number of days
Price
9/15/21
9/25/21
11 Days
9/15/21
9/25/21
11 Days
$464.44

Rating / Number of votes
3.1 / 1
Total score 62%