NiftyCent.com
NiftyCent.com
NiftyCent
US
     
Groups
  People  
Map

Nefeli

Greece , Agios Nikitas
Attached images
Popis
Menší rodinný hotel v typickém řeckém stylu situovaný na hlavní pěší třídě v centru letoviska Agios Nikitas Agios Nikitas (Řecko, Lefkada) , asi 100m od písečně-oblázkové pláže s pozvolným přístupem do moře. Hotel je obklopený vzrostlou zelení s příjemnými posezeními na terase umístěné nad pěší třídou s řadou obchůdků, taveren a malých barů. Majitelé dodávají hotelu velmi přátelskou rodinnou atmosféru a pohostinnost. Hotel má vlastní recepci s posezením a pokoje jsou rozmístěny v členité třípodlažní budově s výhledy do zahrady nebo na pěší zónu. Klienti hotelu mohou využívat bazén v protějším hotelu Odyssey. V okolí hotelu je množství taveren a restauraci, kde je možno ochutnat typická řecká jídla a užít si pravou řeckou atmosféru této poklidné vesničky. V hotelu je zdarma připojení na Wi-Fi. Milovníci klidných přírodních pláží mohou dojít pěšky (cca 30 min) na jednu z nejkrásnějších a největších na ostrově, pláž Milos.
Ubytovaní
Dvoulůžkové pokoje jsou situovány v členité třípodlažní budově, jsou velmi pěkně vybavené a nově zrekonstruované. Každý pokoj má vlastní dřevěný balkon s posezením, vlastní soc. zařízení se sprchou a vysoušečem vlasů, klimatizaci, satelitní TV, trezor, telefon a menší ledničku. V pokojích je možnost jedné přistýlky pro děti i dospělé.
Stravování
V ceně je zahrnuta snídaně formou bufetu. Za příplatek je možno zajistit večeře v blízké taverně. Jedná se o tříchodové večeře.
Cena zahrnuje
• ubytování se snídaněmi na příslušný počet nocí
• leteckou přepravu tam i zpět
• letištní taxy a palivový příplatek
• transfery letiště / hotel / letiště
• služby stálého delegáta
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)
Příplatky
večeře v blízké taverně, tříchodové menu: 350 Kč/os./večeře
Doprava
Doprava na Lefkádu je zajištěna letadly Boeing 737-800 české letecké společnosti Smart Wings. Předpokládaný letový řád (místní časy): Lety z Prahy na pobyty 10/11 nocí: středa - Praha-Preveza 04:05 - 07:20, Preveza-Praha 15:45 - 17:00 sobota- Praha-Preveza 06:00 - 09:15, Preveza-Praha 10:00 - 11:15
Lety z Brna na pobyty 7/14 nocí: Brno-Ostrava 10:00 -10:45, Ostrava-Preveza 11:45 -14:55, Preveza-Brno 08:10 - 09:15 Časy letů jsou orientační. Závazné časy letů budou uvedeny v pokynech na zájezd, které budou zaslány zákazníkovi před odjezdem e-mailem nebo poštou. V ceně letu je jedno odbavené zavazadlo na osobu o hmotnosti do 23 kg a jedno příruční zavazadlo do 8 kg. Rozměry odbaveného zavazadla - součet jeho délky, šířky a výšky včetně držadel, postranních kapes a koleček nesmí přesáhnout 250 cm. Rozměry příručního zavazadla - max. 55x45x25 cm Sdružování zavazadel (součet hmotností za více osob do jednoho zavazadla) není povoleno.
Způsob prodeje
online
€326.40

Rating / Number of votes
2.8 / 2
Total score 56%

Map