NiftyCent.com
NiftyCent.com
NiftyCent
US
|

Lonicera World Hotel & Resort

Turkey , Avsallar
Attached images
Popis
Kladné stránky

oblíbený hotel přímo na pláži
plážový servis zdarma
pro rodiny s dětmi i páry

Destinace Proč Alanya?

Alanya vám nabídne čisté pláže, noční život v přístavu, výhodné nákupy v orientálních bazarech a plavbu člunem v krápníkových jeskyních. Hlavní poznávací znamení Alanye je seldžucká pevnost. Sem se můžete snadno dostat i lanovkou. Tyčí se nad městem a v římských dobách chránila místní obyvatele před pirátmi. Z této pevnosti je krásný výhled na celé město i Kleopatřinu pláž. Jméno má po egyptské panovnici Kleopatře, která dostala toto místo jako dar od Marcuse Antoniuse. Hrubší písek je podle pověsti dovezený až z dalekého povodí Nilu a pečuje o chodidla unavených turistů.

Pláž: písečná s hrubším pískem, pozvolným vstupem do moře.

Moře: průzračně modré s většími vlnami. V moří jsou místy kamenná plata. Při troše štěstí můžete u bojek potkat i vodní želvy.

Aktivity v okolí: plážové sporty, v centru Alanye naleznete mnoho úzkých křivolakých uliček plných obchůdků, kaváren, restaurací a diskoték s bohatým večerním a nočním životem. Doporučujeme některý z fakultativních výletů, který vám přiblíží dnešní život v Turecku.

Ubytování: hotely s all inclusive, které prošly rekonstrukcí.

Hotel LONICERA WORLD

Hotelový komplex Lonicera World **** se skládá z několika hotelových budov a nabízí vše ke strávení příjemné dovolené spojené s odpočinkem i zábavou. Je vhodný jak pro dvojice, tak pro rodiny. Nedaleko komplexu se nachází malé nákupní centrum s obchůdky nabízejícími vše od suvenýrů až po zlato a kožené výrobky.

Pokoj pro 2 osoby (P 2)

standardně a komfortně vybaven. Skládá se z jedné místnosti se dvěma pevnými lůžky. Jeho součástí je TV/SAT, trezor a telefon (za poplatek), fén, minibar (denně doplňován lahví vody a sody), koupelna se sociálním zařízením, individuální klimatizace, posezení na balkoně. Na pokojích jsou k dispozici ručníky na pláž zdarma. Přistýlky a rodinné pokoje na vyžádání.

Vybavení komplexu

recepce, 3 hotelové restaurace - venkovní i vnitřní posezení, restaurace s rybími specialitami (na rezervaci), bary - hotelový, u bazénů a v diskotéce (placený vstup), 4 venkovní bazény, 4 dětské bazény, jacuzzi, aquapark se skluzavkami a tobogánem, lehátka s podložkami a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma, televizní místnost, fitness, turecké lázně se saunou, mini zoo a dětský koutek. Připojení wi-fi na recepci zdarma. Placené služby: mini market, masáže, peeling a internetový koutek.

Stravování

ultra all inclusive. Snídaně, oběd a večeře formou bohatého bufetu. Lehké občerstvení (turecké placky, pizza, hamburger, sladkosti apod.) během dne a odpolední káva/čaj se sladkostmi a ovocem. Neomezené množství nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby 10:00-02:30 v restauraci a barech. AI program nezahrnuje: importované nápoje a džusy z čerstvého ovoce.

Vzdálenosti

přímo u hotelové pláže, 250 m malé nákupní centum, Alanya 22 km, letiště v Antalyi 98 km.

Pláž

písečná s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky k dispozici zdarma.

Zábava a sport

Zdarma: herna se stolními hrami, animace, mini klub pro děti, aquapark, stolní tenis, aerobik, 2 badmintonové kurty, volejbalové hřiště, tenisové kurty, basketbal.
Placené: na hotelu - billiard, stolní fotbal, fotbalové hřiště s trávníkem. Na pláži - vodní sporty a aktivity.

Vybavení
recepce, plážové lehátka zdarma, restaurace, nápojový bar, wi-fi zdarma (na recepci), TV/SAT, snack bar u bazénu, biliard, lobby bar, animační program pro děti, směnárna
Pokoje
Dvoulůžkový pokoj s možností až dvou přistýlek - balkon - vybavení: sociální zařízení, TV/SAT, klimatizace v ceně, trezor za poplatek, minibar, telefon, fén, wifi na recepci , Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky - balkon nebo terasa - vybavení: TV/SAT, klimatizace v ceně, trezor za poplatek, minibar, telefon, fén, wifi na recepci , Pokoj 2+1 na vyžádání - balkon nebo terasa - vybavení: sociální zařízení, TV/SAT, klimatizace v ceně, trezor za poplatek, minibar, telefon, fén, wifi na recepci

Offers sorted by date


Date from
Date to
Number of days
Price
6/22/21
6/25/21
4 Days
6/23/21
6/26/21
4 Days
€353.90

Rating / Number of votes
4.1 / 20
Total score 82%

Map