Skladník nepřetržitý provoz - 12h/směna (m,ž)

Created Apr 15, 2024 | Usti nad Labem | €979.02   per month | Transport, logistics and supply | Status: OK

Náplň práce:

  • manipulace s VZV
  • příjem dodávek a kontrola rolí papíru, potvrzování dokladů
  • expedice materiálu dle objednávkových listů
  • zásobování provozu (zajištění dostatku materiálu do výroby)
  • dodržování provozních předpisů
  • dodržování BOZP a PO
  • udržování čistoty na pracovišti Požadujeme:
  • průkaz a praxe na VZV výhodou
  • chuť pracovat
  • logické myšlení
  • spolehlivost
  • pečlivost
  • pracovitost
  • zodpovědný přístup k práci
  • ochotu učit se novým věcem
  • ochotu pracovat na 12 hod směnách Nabízíme:
  • nástup možný DLE DOMLUVY
  • práce na HPP na dobu určitou s následným prodloužením na dobu neurčitou
  • stravenky v hodnotě 220 Kč / směna
  • náborový bonus
  • příspěvek na volný čas 2.000 Kč ročně
  • příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • odměny za životní a pracovní jubilea
  • v průměru 15,5 dne dovolené
  • možnost zvýhodněného telefonního tarifu
  • nepřetržitý provoz (12-hod.směny)
  • zázemí stabilní společnosti (výplata vždy do 12. v následujícím měsíci)
  • dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání Kontakt: e-mailem

Show contact