Find new job. life is short.

Jobs

Good paid job around you
Jsme rodinná firma pracující v oblasti zemědělství, hledáme kolegy na letní sezónu.
Pracovní nabídka je rozmanitá, budete nákladním automobilem navštěvovat zemědělské podniky a obsluhovat mobilní linku na výrobu osiva.
Nabízíme práci na brigádu, dohodu. Po zaučení možnost zaměstnání na HPP. Hledáme také brigádníky na období léta.
Pozice je vhodná i pro lidi z jiného oboru nebo absolventy. Vše Vás

Nove Mesto na Morave | Kraj Vysocina | Czech Republic | Created Apr 25, 2024, 12:28:34 PM
Požadujeme manuální zručnost, dobrý zdravotní stav, platný ŘP sk B + zkušenosti s VZV, zodpovědnost, ochotu, proaktivní přístup, chuť k práci a vizi dlouhodobé spolupráce, možnost zkráceného úvazku.
Celková péče o sklad - příprava a odbavení materiálu, příprava a navážení rozpracované výroby na pracoviště, expedice - balení a nakládka zákazníkovi, práce s vysokozdvižnými vozíky a jejich údržba, úd

Velka Bites | Kraj Vysocina | Czech Republic | Created Apr 25, 2024, 12:28:33 PM
Řidiči tahačů
€993.48   per month
Musa BEKTAS, tel.: 777 539 995 , e-mail: musa@turanalp.eu

- kandidáti musí mít řidičský průkaz skupiny C, aby mohli používat nákladní vozidlo
- preferujeme kandidáty s komunikací v češtině, turečtině a angličtině, ale není to podmínkou

Prague | Praha, Hlavni mesto | Czech Republic | Created Apr 25, 2024, 12:26:50 PM
KONTATK - VLADISLAVA MUCHOVÁ, tel.: +420 721 777 779

Hledáme řidiče na osobní vozidlo, rozvoz firemní pošty. Požadujeme ŘP sk. B. Nabízíme služební vozidlo, stálý plat. Pozice pro OZP. Prosím volejte.

Prague | Praha, Hlavni mesto | Czech Republic | Created Apr 25, 2024, 12:25:04 PM
PRIJÍMAME do tímu šikovných kolegov, ktorých pracovná náplň bude:

vykonávanie pravidelnej technickej údržby a odstraňovanie porúch na zverenom železničnom zabezpečovacom zariadení,
účasť na rekonštrukciách a budovaní nových zariadení.

Szendro | Borsod-Abauj-Zemplen | Hungary | Created Apr 15, 2024, 10:25:20 AM
Skladník/nice
€1,112.70   per month
POŽADUJEME:
- znalost práce ve skladu výhodou
- osvědčení manipulace s vysokozdvižným vozíkem výhodou
- časová flexibilita
- řidičský průkaz sk. B výhodou
KONTAKT: životopisy zasílejte na e-mail cappanni@cappa.cz pod značkou "Skladník"

Prague | Praha, Hlavni mesto | Czech Republic | Created Apr 15, 2024, 10:23:31 AM
Náplň práce:
* manipulace s VZV
* příjem dodávek a kontrola rolí papíru, potvrzování dokladů
* expedice materiálu dle objednávkových listů
* zásobování provozu (zajištění dostatku materiálu do výroby)
* dodržování provozních předpisů
* dodržování BOZP a PO
* udržování čistoty na pracovišti
Požadujeme:
* průkaz a praxe na VZV výhodou
* chuť pracovat
* logické myšlení
* spolehlivost
* pečlivost
* pr

Usti nad Labem | Ustecky kraj | Czech Republic | Created Apr 15, 2024, 10:23:04 AM
Pracovník nakládky/traktorista
- vyvážení 15m vozíku s rámy pomocí traktoru z haly
- manipulace po areálu a následné navážení vozíku s rámy na expediční místo
- uchycení rámu k jeřábu a přemístění rámu na připravený návěs

Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. T
- nutná praxe v řízení traktoru, couvání
- dobrý zdravotní stav
- ochota učit se novým věcem

Zasláním životopisu do společnosti Kögel, s.r.o. dáváte souhlas

Chocen | Pardubicky kraj | Czech Republic | Created Apr 15, 2024, 10:22:06 AM
Údržbár
€750.00   per month
Práca spočíva v úprave, oprave a údržby priestorov budovy, predmetov.
Vykonávanie zimnej a letnej údržby (napr.odhrabávanie snehu, kosenie...)
Samostatnosť, manuálna zručnosť, zodpovednosť.

Pezinok | Bratislavsky kraj | Slovakia | Created Apr 10, 2024, 8:22:44 AM
Vodič nákladnej dopravy
€800.00   per month
Vodič nákladného motorového vozidla, práce pri opravách komunikácií v meste Námestovo, nie je viazané na konkrétnu adresu, ale na celý okruh mesta Námestovo + okolitých obcí.

Namestovo | Zilinsky kraj | Slovakia | Created Apr 10, 2024, 8:22:41 AM