Find new job. life is short.

Jobs

Good paid job around you
Pomocný stavební dělník
€757.94   per month
Náplň práce: výkopové práce.
Požadujeme: fyzickou zdatnost.
Kontakt: na e-mail.

Usti nad Labem | Ustecky kraj | Czech Republic | Created Apr 15, 2024, 10:23:06 AM
Náplň práce:
* manipulace s VZV
* příjem dodávek a kontrola rolí papíru, potvrzování dokladů
* expedice materiálu dle objednávkových listů
* zásobování provozu (zajištění dostatku materiálu do výroby)
* dodržování provozních předpisů
* dodržování BOZP a PO
* udržování čistoty na pracovišti
Požadujeme:
* průkaz a praxe na VZV výhodou
* chuť pracovat
* logické myšlení
* spolehlivost
* pečlivost
* pr

Usti nad Labem | Ustecky kraj | Czech Republic | Created Apr 15, 2024, 10:23:04 AM
Specialista pohledávek (m,ž)
€882.26   per month
komplexní řešení pohledávek interního i externího charakteru
sjednávání splátkových kalendářů a monitoring jejich dodržování
evidenci pohledávek
komunikaci s dlužníky
poskytování informací o aktuálním stavu pohledávek
spolupráce s právním zastoupením organizace
Výhody: platová třída 9, osobní ohodnocení po zkušební době, stravenkový paušál ve výši 84 Kč / den, příspěvek zaměstnavatele na produkty

Usti nad Labem | Ustecky kraj | Czech Republic | Created Apr 15, 2024, 10:22:40 AM
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na obědy
Kontakt: e-mailem, telefonicky Po - Pá 6:00-13:00 hod., osobně Po - Pá Pětidomí 7, Ústí n. L., 40001, 6:00-13:00 hod

Usti nad Labem | Ustecky kraj | Czech Republic | Created Apr 15, 2024, 10:22:39 AM
Dopravní referent (m,ž)

Usti nad Labem | Ustecky kraj | Czech Republic | Created Apr 15, 2024, 10:22:38 AM