Найти новую работу. жизнь коротка.

работы

Хорошая оплата вокруг вас
Specialista skladu - Yard/Loading
1 275,26 €   в месяц
Kontakt: e-mail: dolores.veverova@cchellenic.com

o oddělení Logistiky hledáme novéhu kolegu/kolegyni na pozici Specialista skladu -
Picking, který bude zodpovědný za skladový úsek týkající se vratných obalů.
Zodpovědnosti:
o Denní komunikace s inventurním a účetním oddělením.
o Komunikace se sklady cross-docků.
o Samostatné řešení úkolů.
o Zpracování operací v systému SAP.
o Měsíční finanční a i

Prague | Praha, Hlavni mesto | Czech Republic | созданный 9 мая 2024 г., 08:24:59
Vodič cestnej nákladnej dopravy + manipulačné práce

Malacky | Bratislavsky kraj | Slovakia | созданный 6 мая 2024 г., 20:21:57
Nabízíme možnost pronájmu bydlení - bytu v rodinném domě.

Plzen | Plzensky kraj | Czech Republic | созданный 6 мая 2024 г., 20:21:35
Operátor/ka skladu
1 122,87 €   в месяц
Životopis zasílat na e-mail: olena.logosha@skodagroup.com
Požadavky: běžná práce s PC, pečlivost
Výhodou: praxe v logistice, skladu, řidič VZV
Pracovní poměr na dobu určitou dva roky s možností případného prodloužení.

Plzen | Plzensky kraj | Czech Republic | созданный 6 мая 2024 г., 20:21:15
Jsme rodinná firma pracující v oblasti zemědělství, hledáme kolegy na letní sezónu.
Pracovní nabídka je rozmanitá, budete nákladním automobilem navštěvovat zemědělské podniky a obsluhovat mobilní linku na výrobu osiva.
Nabízíme práci na brigádu, dohodu. Po zaučení možnost zaměstnání na HPP. Hledáme také brigádníky na období léta.
Pozice je vhodná i pro lidi z jiného oboru nebo absolventy. Vše Vás

Nove Mesto na Morave | Kraj Vysocina | Czech Republic | созданный 25 апр. 2024 г., 12:28:34
*Skladník/ice, manipulant/ka - údržba
1 002,57 €   в месяц
Požadujeme manuální zručnost, dobrý zdravotní stav, platný ŘP sk B + zkušenosti s VZV, zodpovědnost, ochotu, proaktivní přístup, chuť k práci a vizi dlouhodobé spolupráce, možnost zkráceného úvazku.
Celková péče o sklad - příprava a odbavení materiálu, příprava a navážení rozpracované výroby na pracoviště, expedice - balení a nakládka zákazníkovi, práce s vysokozdvižnými vozíky a jejich údržba, úd

Velka Bites | Kraj Vysocina | Czech Republic | созданный 25 апр. 2024 г., 12:28:33
Řidiči tahačů
Musa BEKTAS, tel.: 777 539 995 , e-mail: musa@turanalp.eu

- kandidáti musí mít řidičský průkaz skupiny C, aby mohli používat nákladní vozidlo
- preferujeme kandidáty s komunikací v češtině, turečtině a angličtině, ale není to podmínkou

Prague | Praha, Hlavni mesto | Czech Republic | созданный 25 апр. 2024 г., 12:26:50
KONTATK - VLADISLAVA MUCHOVÁ, tel.: +420 721 777 779

Hledáme řidiče na osobní vozidlo, rozvoz firemní pošty. Požadujeme ŘP sk. B. Nabízíme služební vozidlo, stálý plat. Pozice pro OZP. Prosím volejte.

Prague | Praha, Hlavni mesto | Czech Republic | созданный 25 апр. 2024 г., 12:25:04
Návestný majster - Turňa nad Bodvou
1 214,00 €   в месяц
PRIJÍMAME do tímu šikovných kolegov, ktorých pracovná náplň bude:

vykonávanie pravidelnej technickej údržby a odstraňovanie porúch na zverenom železničnom zabezpečovacom zariadení,
účasť na rekonštrukciách a budovaní nových zariadení.

Szendro | Borsod-Abauj-Zemplen | Hungary | созданный 15 апр. 2024 г., 10:25:20
Skladník/nice
POŽADUJEME:
- znalost práce ve skladu výhodou
- osvědčení manipulace s vysokozdvižným vozíkem výhodou
- časová flexibilita
- řidičský průkaz sk. B výhodou
KONTAKT: životopisy zasílejte na e-mail cappanni@cappa.cz pod značkou "Skladník"

Prague | Praha, Hlavni mesto | Czech Republic | созданный 15 апр. 2024 г., 10:23:31