Pomocný pracovník údržby budov a areálov

Vytvorené 16. 5. 2024 | Brezova pod Bradlom | Status: OK

Rámcová náplň práce: Pravidelná kontrola technického stavu budov ich údržba a bežné opravy s vykonávaním všetkých druhov opravárenských a údržbárskych prác. Údržba priľahlých pozemkov.

Ponúkaný plat: v zmysle platného zákona 553/2003 Z. z. - zaradenie do platovej triedy podľa vzdelania, odborných skúseností a praxe 750 € - 850 € (po skončení skúšobnej doby osobné ohodnotenie).

Iné kritériá a požiadavky :

  • občianska bezúhonnosť,
  • manuálna zručnosť,
  • samostatnosť, precíznosť, orientácia na riešenie problémov, aktivita, zodpovednosť za zverenú prácu,
  • flexibilita,
  • vodičský preukaz typu B

Zoznam požadovaných dokladov :

  • žiadosť o prijatie do pracovného pomeru s uvedením telefonického a e-mailového kontaktu,
  • štruktúrovaný životopis,
  • písomný súhlas so spracúvaním osobných údajov uchádzača v zmysle zákona.

Dátum a miesto podania žiadosti: Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi je potrebné doručiť do 14. júna 2024 na adresu: Mesto Brezová pod Bradlom Námestie gen. M.R.Štefánika 1/1 906 13 Brezová pod Bradlom

alebo mailom na adresu: mesto@brezova.sk s označením „pomocný pracovník údržby budov a areálov“. Žiadosti doručené po tomto termíne nebudú zaradené do výberu uchádzačov.

Zobraziť kontakt